Golf mk1 by gafo

Golf mk1 by gafo

Član
Emir88 je napisao(la):
Sretno u radovima! ;) I hoces li mjenjat zadnji vezni lim sa kratkim stopama?

Imam u planu to odradit...samo žao mi sjebavat ovaj originalni vezni lim jer je kao iz tvornice...ali opet metalni branici i uski stopovi su dobitna kombinacija...

malo nekih sitnica...
xdcxdw.jpg


prag lajsne...
34nmd1v.jpg
 

LSD

Član
ne mogu da vjerujem da je ovakav s limom :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

aferim :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
samo bitno da istrajes u tome sto si poceo, kvalitetno sad odradi i rijesio si posao, ove fele ce mu fino lec;)
 
Član
LSD je napisao(la):
ne mogu da vjerujem da je ovakav s limom :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

aferim :cool::cool::cool::cool::cool:

30 godina u garaži...116.156 kilometraža :)

ArminM je napisao(la):
samo bitno da istrajes u tome sto si poceo, kvalitetno sad odradi i rijesio si posao, ove fele ce mu fino lec;)
felge su prodane...isfurale bbs-ice... svaki drugi golf na bbs-u
Idemo furat nesto novo nesto drugacije... :)
 
Član
E svaka čast za izbor auta pa imal igdje korozije na njemu...ovo je baš za projekta uraditi ga zaštiti i može još 20 godina...sretno..pozzz:cool:
 
Član
Dobar primjerak paketa i jeste bolje sto ces ostaviti taj automatik.... Lijepo radis i lijepo si poceo :D sretno u nastavku...
 
Član
Jutroooooo jutrooo...ajde ustaj idemo da radimo :)
Nebo presvlačim u eko kožu, prljavo bijele boje da ne može učadit haha :))
U toku su radovi..
hsu82r.jpg

25jfrti.jpg

zk06wx.jpg
 
BHT Ovisnik
svaka cast na poslu:cool: samo jel u njega nebo kao u golfa 2, mislim ako jeste zar ga nije lakse izvaditi ili je drugaciji sistem u keca ?
 
druže sretno sa zatezanjem krovnog tapacirunga,ja sam to prošao i nimalo nije lak posao.jedino što kod mene je još teže bilo zbog šibera.;););)
 

LSD

Član
cole nije isti princip :D u keca je samo platno bez plastike....prosiveni kanali za sipke koje se kace na krov a po rubovima oko kedera se platno lijepi

ince ovo mi se svidja :D
 
Član
Nebo je odavno gotovo ...slike ću postaviti malo kasnije.
Slijedeće na redu je postavljanje izolacije...ajmo dajte neki prijedlog koji materijal je najbolji?
gmk1 (4).jpg gmk1 (16).jpg
 
Top