Golf MK1 2.0 16v KOMENTARI

Golf MK1 2.0 16v KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ohoho Mesa druze radovi se nastavljaju, steta sto propade nisi mogao napraviti prvobitno zacrtano ali i ovo ce biti zvijer
 

MyX

Član
Thnx Nihade. ;)

Da Igy, radovi se nastavljaju. Iako sam sve bio slozio, upalio, probao...morao sam rastaviti i vratiti nazad. Sa ovim projektom idem do kraja u realizaciju. :cool:
 
Legend
MyX je napisao(la):
Hvala momci..da,steta sto je propao trud, ali eto, nikada nije kasno.. ;)

Moze Keno, bas me zanima sta je u pitanju, odnosno kakav fazon je u pitanju. Pozuri sa trazenjem. :cool:

eo ga druze..
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3277830&page=54
dakle ovo je "hardcore" ali mozda ti se nesto svidi od ovih pregrst ideja (prvenstveno kavez, ovi blatobrani i jos neke cake..)
 
Član
jeli moguce da sam prije par mjeseci ovu zvijer vidio u travniku,samo si prolazio magistralom,jos dok nisi poceo raditi dok je bila stara boja, bas sam se okrenuo za falcarama:icon_biggrin:
 

MyX

Član
Joj .nOKe, krenuo od pocetka da pregledam ovaj projekat, dosao do pola, odjedanput nekakva tama mi se navuce i probudim se jutros, tastatura mi se oslikala na licu... :lol:

@Elmir: nije moguce da si me prije par mjeseci vidio, jer ima skoro pa 2godine kako ga ne vozim.. :icon_cry: sto ne znaci da ga neces ubrzo moci vidjeti :cool:
 
Legend
MyX je napisao(la):
Joj .nOKe, krenuo od pocetka da pregledam ovaj projekat, dosao do pola, odjedanput nekakva tama mi se navuce i probudim se jutros, tastatura mi se oslikala na licu... :lol:

@Elmir: nije moguce da si me prije par mjeseci vidio, jer ima skoro pa 2godine kako ga ne vozim.. :icon_cry: sto ne znaci da ga neces ubrzo moci vidjeti :cool:

hehe dobar projekat jelde :D
meni se svidio bash :D nesto me podsjeti na tvog sa ovim blatobranima i to..
 

MyX

Član
Zaista mu je projekat lud ko struja, ali previse mu je racerski, tako da otpada vecina stvari koje sam vidio kod njega..ali ipak ih ima koje se mogu iskoristiti. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top