Golf MK1 2.0 16v KOMENTARI

Golf MK1 2.0 16v KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyX

Član
...nisam ni znao da ovo treba, dok nisam clanu Cabrio pokusao ostaviti komentar.. :lol:
 

MyX

Član
Ne bih sad tacne planove iznosio, jer mi se uvijek nesto izjalovi ili se predomislim.. tako da ce se sve razvojem daljih radova vidjeti. Ono sto ti mogu odgovoriti je to da radim auto za svoju dushu prvenstveno..zelim da fino izgleda, a Bogme i da fino ide.. Sto se tice exterijera, mislim da si uglavnom preinake vidio, ostaje mi jos da ga slozim i odradim kojekakve sitnice, enterijer dolazi na red poslije motora..na kojem cu jos da vidim sta uraditi.
Dizanje snage svakako ide..koliko, pitanje je sada.. :)
 

MyX

Član
@Edo i Samir: Odustao sam, ali privremeno..jer kako sam vec rekao, ne mogu napraviti streel legal auto tako jednostavno kako sam mislio. Ostavljam pozadi sve ono sto sam izmjenuo, pa, nekada vremenom lako je izvaditi onaj lim pozadi koji sam zapikao i ponovno ubaciti motor. Ili se mozda odlucim za opciju AWD ili 4WD :cool: ali o tom po tom..
 
Legend
predobra boja.. svidja mi se fakat
pokazat cu ti jedan projekat sa vortexa, samo dok ga nadjem, ima dobar fazon sa ovim "pleksi" blatobranima i to..
 

MyX

Član
Hvala momci..da,steta sto je propao trud, ali eto, nikada nije kasno.. ;)

Moze Keno, bas me zanima sta je u pitanju, odnosno kakav fazon je u pitanju. Pozuri sa trazenjem. :cool:
 

MyX

Član
hehehe..hvala. Imao sam bolju kameru, ali crkla mi..eto koliko je dobra bila :lol:

Kada se sve poslozi, onda ce biti bolji kvalitet fotki. A i ujedno da se izvinem za los kvalitet istih.. :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top