Golf mk1 1.8

Golf mk1 1.8

Član
Evo da predstavim i ja svoju skulu, kupljena prosle sedmice...nakon sto sam prodao golf-a 2, falila je neka zanimacija pa sam uzeo golf mk1 ovaj put, godina 83, motor bio k-jet al izvadjen i stavljen od audija 1.8 benz 66kw, auto je bilo malo zapusteno, skupio sam dosta sitnica...nesta se stavilo nesta ceka i tako...ado malo pomogao :)














U sustini bit ce neki OEM gti...kupljeni su tapacirnzi ko "novi" nabavljene sve plastikice unutra...itd itd
 
Član
lijep golfac svidja mi se motorizacija mogu mislit kako ide..nek si stavio sa 4 fara masku slabo vidjam mk1 sa cetri fara..sretno u nastavku..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
lijep golfac svidja mi se motorizacija mogu mislit kako ide..nek si stavio sa 4 fara masku slabo vidjam mk1 sa cetri fara..sretno u nastavku..;)
Hvala
Ma 4 fara ce sigurno ostati...

Amer13 je napisao(la):
Dobar golf ;) samo izbaci taj volan ne uklapa se nikako i sretno u nastavku radova
hvala
Mijenjat ce se volan al ima sad precih stvari da mehaniku dovedem u red i registrujem auto :) a bit ce orginalni gti volan...
 
Član
Odradjena mehanika skoro sve spreman je za registracije....malo se poravno vezni lim nabavila ralica, izvukle gti cize...slijedece po redu registrovat pa povariti pod a usput i odraditi malo unutrasnjost...pa onda dalje felge , spustanje itd itd


 
Član
Ako ti trebaju neke stvari od gti-a tipa volan rucica mjenjaca konzola sjedista javi se prijatelj prodaje,a sto se tice golfa odlican je samo lagano i sretno u radovima ;)
 
Član
Ja osobno nebi mjenjao ove felge, samo im oboji srce u zlatno polirat rub i staviti mrvicu nize gume i to je to, moje misljenje, inace lijep golfic ovako :cool:
 
Član
Uzeo sam neke bbsice i poceo da radim, stanje katastrofa...u planu je polirati rub i farbati srce u zlatno...


 
Član
Malo se radilo mijenjala konzola, nabavila rucica mjenjaca, malo usisalo opralo i spremio auto za tehnicki....dalje u planu nabaviti volan, uraditi sjediste popraviti , presvuci klupu zadnju i dubinski oprati sjedista i tepih...2 fele gotove 2 se rade pa i to ove sedmice abd :)



 
Član
ima da mu legnu ove felne samo koji je et? Ja koliko se secam oko 45? Mozda i distancere da nabacis? Koje gume planiras?
 
Član
MEDA je napisao(la):
ima da mu legnu ove felne samo koji je et? Ja koliko se secam oko 45? Mozda i distancere da nabacis? Koje gume planiras?

Jeste et je 45 a probao sam felgu tu je negdje na rubu...gume cu 195 45 a vidjet cu da nazad nabacim distancere da malo dobije na sirini...
 
Top