golf mk 2

golf mk 2

Član
eh evo da i ja predstavim svoj auto....
dakle radi se o golfu 2 1.6 dizel, 1987.godiste,pa malo sam ga sredjivo: gti karoserija,kristalni stopovi,duboke karambolke original,gti pragovi,alu felge,maglenke,siber,brave od trojke,centralna-daljinsko otkljucavanje/zakljucavanje-alarm-kljuc skakavac,remus, sjedista od trojke,sportski volan,naslonjac za ruku,neonke,muzika-extra ozvucenje:cd mp3+bufer+pojacalo+pionir zvucnici+led trakice koje rade u ritmu basova,golf je spusten,kompletna unutrasnjost je promijenjena,sve je ubaceno iz zadnje serije golfa 2,i ima jos nekih sitnica od golfa 3......

[attachment=36226

[attachment=36226]

[attachment=36226]
 
Član
heeh brate dobro je i to sto pise,sreca da nije pisalo nesto deseto kao tufer ili cufeeeerrr,evo sat vremena pokusavam da se registrujem na ovu stranica ali me stalno izbacuje nesto i jbg stalno sve ponovo moram pisat,vise mi izjebalo zivce..hehe...

a bit ce jos slika sutraa,sad nesto nemogu ubaciti slike..pozz
 
Član
eddo2 je napisao(la):
heeh brate dobro je i to sto pise,sreca da nije pisalo nesto deseto kao tufer ili cufeeeerrr,evo sat vremena pokusavam da se registrujem na ovu stranica ali me stalno izbacuje nesto i jbg stalno sve ponovo moram pisat,vise mi izjebalo zivce..hehe...

a bit ce jos slika sutraa,sad nesto nemogu ubaciti slike..pozz



pa eto uspio si ;) a kako ubacujes slike?
 
Top