golf mk 2 white- Komentari...

golf mk 2 white- Komentari...

RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

ni u kom slučaju farbat ralicu u bijelo prešlajfaj je malo blago vodenim baci plastic primer i fino matom predji da bude ko nova a ove pragove baci ili prodaj nije ovo za golfa 2 nimalo lijepo pozz sretno dalje
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

dadao_style je napisao(la):
ni u kom slučaju farbat ralicu u bijelo prešlajfaj je malo blago vodenim baci plastic primer i fino matom predji da bude ko nova a ove pragove baci ili prodaj nije ovo za golfa 2 nimalo lijepo pozz sretno dalje

prepraviće se pragovi, ovo sa strana će se ukinuti, a pošto će oni biti bijeli,
zadnja karambolka isto kad je produžim, beze da mi spojler ostane crn, opet kažem prijedlozi su dobrodošli :cool: obrve i gornji dio karambolke ostaju crni
a pragovi ga dosta prošire, to mi se sviđa, a ovih gti pragova ima koliko hoćeš, zato njih ne bi stavljao
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ni u kom slučaju farbat ralicu u bijelo prešlajfaj je malo blago vodenim baci plastic primer i fino matom predji da bude ko nova a ove pragove baci ili prodaj nije ovo za golfa 2 nimalo lijepo pozz sretno dalje

prepraviće se pragovi, ovo sa strana će se ukinuti, a pošto će oni biti bijeli,
zadnja karambolka isto kad je produžim, beze da mi spojler ostane crn, opet kažem prijedlozi su dobrodošli :cool: obrve i gornji dio karambolke ostaju crni
a pragovi ga dosta prošire, to mi se sviđa, a ovih gti pragova ima koliko hoćeš, zato njih ne bi stavljao

ok tvoje auto tvoj stil ja sam dao svoj prijedlog a ti uradi kako misliš da je najbolje pozz i sretno u radovima....
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

i meni ljepše izgleda kad je spojler crn, pragovi ne bi valjali crni,
onda bi bilo previše crnih dijelova, lako mi je prefarbati ako mi se ne dopadne
 
Početnik
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

sve super, samo sto lajsne zalijepi gdje ne treba, bemu misha.?
pragovi se ni meni ne svidjaju, posebno na ovako podignutom autu..i nece ti oni prosiriti auto, ako vec hoces da ga prosiris, sire felge stavi, sa nizim et-om, i spusti ga...
spojler u crnu mat, bijelo losije izgleda, a i zagrebace spojler nekad i ode ti bijela boja sa njega..
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

kako misliš za lajsne, nisu mogle drugačije, i ove mi se ne dopadaju,
moraću tražiti noviju verziju, ove su prekratke, ne pokrivaju sve, aspojler ću u crno ofarbati
obrve su privremeno skinute, dok se ovo ne uklopi
 
Početnik
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

nisu one prekratke, nego si ih stavio na pogresno mjesto, one idu nize dole, i onda ce biti taman..
evo ovako, pogledaj na drugim golfovima, starije tipe, do 87 godine, vidjeces:
2m2i2hd.jpg
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

hehe, nije loša ideja, sad je jedini problem što mi je dupleks traka vjerovatno
uništila boju, tačno ću probati jednu odlijepiti da vidim na šta će ličiti. kako ovo
nisam znao kad sam ih postavljao:icon_sad: pozz
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI

sad sam u problemu, ofarbani su pragovi i obrve u bijelo
sad mi se ne sviđa kako je to ispalo, morao bi 15-ke crne staviti, e onda bi bilo
u redu, prijedlozi dobro došli, a ja imam nekoliko varijanti, a to su:
1: umjesto gti lajsni na vratima vratiti obične široke lajsne u crnoj mat boji
2:eek:brve u crno ofarbati, do praga
3: prag u crno
4:prag i obrve u crno
5: samo felge u mat crnu
a auto sad ovako izgleda

ja znam da bi najbolje bilo felge crne staviti i spustiti auto, što bi ja uradio da je moje, a ovako buraza na to ne mogu nagovoriti
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI- HITNO POTREBAN SAVJET

moj ukus i moje misljenje je sljedeće rubovi lajsne i pragovi sve crni mat stim da vratis orginalne lajsne jer auto je nova godina a stavio si lajsne od stare godine ljepši mi je sa debelim lajsnama u mat boji i crni rubovi jer ga rubovi otvaraju crni na bijelo
 
RE: golf mk 2 white- KOMENTARI- HITNO POTREBAN SAVJET

dadao_style je napisao(la):
moj ukus i moje misljenje je sljedeće rubovi lajsne i pragovi sve crni mat stim da vratis orginalne lajsne jer auto je nova godina a stavio si lajsne od stare godine ljepši mi je sa debelim lajsnama u mat boji i crni rubovi jer ga rubovi otvaraju crni na bijelo

rubovi su vraćeni u crno, i felge su ofarbane u mat crnu, biće slike, a pragovi mi ne leže nikako crni, evo slika kako bi crni izgledali,
meni se ne sviđa,

zlajaaa je napisao(la):
ew ja ću uradit u PS- začas;)

e drug ja sam rubove već ofarbao u crno, hvala ti u svakom slučaju, a ako ti nije problem prednji spojler da mi u bijelo ofarbaš. pozz
 
Top