Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
bad_look je napisao(la):
gti body kit pa gdje ga nađe........ovo će smao tako d amu legne...pozzzz

Hvala. NAdjoh ga sasvim slucajno i to za jako male pare :icon_biggrin:
.....samo sto ce to zadnje da legne, ima jos dosta toga da se postavi, ubaci i odradi :lol:
 
Član
body kit je meni osobno tesko sranje na g 2 osim ako ne mislis stavljati bas neke velike jotare,ali radi po svom gustu ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
body kit je meni osobno tesko sranje na g 2 osim ako ne mislis stavljati bas neke velike jotare,ali radi po svom gustu ;)

i meni je u pocetku bilo cisto bacanje para na bilo sta, osim cistog odrzavanja auta......medjutim i mene eto uhvatilo neko ludilo....jbga...sta da se radi :lol:
 
Član
Twister je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
body kit je meni osobno tesko sranje na g 2 osim ako ne mislis stavljati bas neke velike jotare,ali radi po svom gustu ;)

i meni je u pocetku bilo cisto bacanje para na bilo sta, osim cistog odrzavanja auta......medjutim i mene eto uhvatilo neko ludilo....jbga...sta da se radi :lol:
To obicno fata u pocetku a poslije pusta :icon_biggrin: ok gti body kit moze proci ali kad nabacis one od 100kg plastike na njega e onda te drzi ludilo ;)
 
Član
Meni bilo malo dosadno danas...pa montirao xenone :D
Ovo je naravno slikano preko dana...a bice i slika kad padne mrak..cisto poredjenja radi. Inace na slici su sijalica Hella 100w (levo) i xenon 8000k (desno).
 
Član
Malo, ali samo malo osvezenja teme :icon_sad:

Od onih xenona nista...nesto su mi slabo sjajile nocu (a ipak mi je bitnije funkcionalnost, nego izgled).

U medju vremenu nista puno cackano, niti dirano...jednostavno se nije imalo vremena. Ubacen je samo suspleh :icon_rolleyes:

Ali zato se ovo nabavilo pre neki dan :cool:
29092011963.jpg


RECARO model C :icon_biggrin:

Cim mi stigne u ruke ide presvlacenje u ovako nesto

p11at.jpg
 
Član
izgledaju da su bas u losem stanju... jesu samo za presvlacenje ili ima i mehanickih mana? inace, to su ta za golfa, kad se srede, super ce da legnu... ;)
 
Član
receno je da se ima samo presvuci onaj mali deo na sedistu sto se izvlaci, a da je elektronika i mehanika u funkcionalnom stanju. A realno cu znati tek kad mi stigne kuci. A i ako nesto drugo ne bude kako valja, ima se sta raditi tokom cele zime u toplini doma svoga :lol:
 
Član
Nista od sedista :icon_cry:....lik me ladno ispalio SMS-om "Ja nemam vremena da se cimam sa time. Sediste je kuci, ako ti treba dodji po njega..." Samo se pitam sta li mu je u glavi :icon_question:
 
Top