Golf IV Tdi

Golf IV Tdi

Član
Veliki pozzz raja!
Bio bi red da predstavim i ja svoju novu zujalicu.Vec 4 mjeseca me fantasticno sluzi,i posto sa njim radim na terenu,prelazim put dostojan nekog taxija :icon_biggrin:
Dakle,radi se o Golfu IV Tdi,crveno I sa 81 kW ili 110 konja...nije trkac jer ima automatski mjenjac,ali automat jednostavno volim,iako mi je slucajno dosao uz auto!
Auto mi je prodao dobar prijatelj,pa znam sta sam kupovao...na satu trenutno ima 142 hiljade km,a to da li je tacna ili nije,vala me i nije briga...auto izgleda solidno za svoje godine (99. godiste) a ima i podosta opreme,koja naravno da nije full,ali je ima prilicno...
Znaci,5 vrata,sve na struju,stakleni shiber na struju,digitalna klima,senzor za kisu,preklopivi retrovizori,steke i lajsne u boji auta,trenutno stock zvucnici u svim vratima sto ce biti mijenjano sve,OZ 15ke felge koje su bile zimski setup,Cobra alarm i ostalo sto je standard za taj auto :icon_smile:
Sto se planova tice,nece biti nekih velikih zahvata...xenoni,17ke felge,SMD diode umjesto obicnih,mozda malo u pod i naravno SM Optimum...toliko :icon_biggrin:

photo0050ck.jpg

photo0049p.jpg


Bit ce boljih slika naravno...pozzzzz :123:
 
Član
fina cvrka, vidjao sam je po gradu, nego ako budes htio SMD da uzmes, eto mene za vikend gore, imam dodjelu diplome u subotu, imas kod mene SMD, trebao bih i dini i njima donijet,pa eto ako si zainteresovan:icon_smile:
 
Član
Lijep golf, mogao bi Travnik postati dobra destinaciji za kupiti auto :icon_biggrin:, i ja sam tamo uzeo golfa, sad za sad mashala, ne ureklo se :D
Nek je sa srecom.
 
Član
i bilo je vrijeme, non stop sam se pitao sto nepostavis temu, cvrkica je prelijepa i bas joj stoji ova bijela boja.. dobro bi bilo da se dogovorimo za tu gradisku pa da spicimo.. mene hebe kazaljka temperature na fiJatu pa neznam bil se smio usuditi sa njim..
sto se tice cvrke samo xenoni bi je otvorili nenormalno, cudi me kako ih nisi do sad postavio.. jos plus uz ovu boju uuu.. neka je sa srecom ;)
 
prelijep golf ;) neka je sa srecom da te dobro sluzi

ima finu opremu i lijepo izgleda planovi su ti super sretno da odradis sve sto si zamislio ;)
 
ma jel ovo onaj presretacki sto kad se vozamo odmah svi koce i usporavaju, fakat i zaradit na njemu hvatajuci raju :D

golf je lijep, jos to sto si zamislio i bude ko F16, al i sad je jako prepoznatljiv i uocljiv i odudara od drugih po gradu, mada do sad nisam skuzio po cemu. :icon_biggrin:




P.S. zovi ako trebadne gurat i sl.. :D
 
Član
Hvala na lijepim rijecima...cijenim to ;)
Sto se tice SMD-a,Armine dogovorit cemo sve...
Foliju na krov bih sigurno stavio,da nema shiber...koji fkt razbija monotoniju na krovu...a xenon ceka jedino bolje dane,finansijski govorim...a bit ce brzo aBd :icon_smile:
A fkt brdo raje misli da je presretac...nemam pojma zasto...pogotovo kad ga ostavim na pumpi kraj magistrale s upaljenim pozicijama :D
 
Top