Golf IV TDI Special

Golf IV TDI Special

Kakav je takav je, moj je :lol: Od fabricke opreme ima dosta toga a ja sam ga kupio u njemackoj u maju prosle godine, od tada sam ugradio Zeder, xenon svjetla, navlake koza/platno, zatim led osvjetljenje tablice, hrom lajsnu na vrata gepeka i hrom navlake na rucice brave i hrom navlake na retrovizorima, u martu ide na chiptuning u gradisku u smchiptuning i za ljeto dolaze vece felne i gume... Pa eto pisite sta mislite o svemu tome, ocel to valjat cemu :123:
 
GOLF TZ je napisao(la):
dobar golf...jel motor 101 KS ili 130 KS..sretno u nastavku...:icon_smile:

Hvala druze ;) 101 KS, trazio sam od 130 pa nadjoh ovog extra ocuvan i s dobrom opremom pa ga uzeh i nisam se pokajao ali napravit ce to drug srdjan na 135 KS i jos turim sportski filter pa da gasiram :123: :lol: Pozz

Dzeniii je napisao(la):
extra golf;) jedino si ti na pametno mjesto stavio led trakicu ,,svaka cast:cool:

Hvala puno, da i extra lijepo izgleda jos posto imam i one okvire za tablicu sjajne pa jos onaj odsjaj od dioda, bijele su boje ali vuku na plavkasto, jos sto je dobro traka se uopste ne vidi :cool:
 
Član
ma kod mene je isti taj od 101KS...ja sam prezadovoljan...suepr starta....super sve.....chip i nema dalje....chunirati vise nemoj...samo neke felge mozes spustiti..i nebi bilo lose da stavis kakve folije ali nemoj preveliki postotak...eto sretno u nastavku kako god...
 
GOLF TZ je napisao(la):
ma kod mene je isti taj od 101KS...ja sam prezadovoljan...suepr starta....super sve.....chip i nema dalje....chunirati vise nemoj...samo neke felge mozes spustiti..i nebi bilo lose da stavis kakve folije ali nemoj preveliki postotak...eto sretno u nastavku kako god...

Da idu oni dobro, zadovoljan sam ja, nisu teski, ja sam ga maximum izvuko 200 km/h, ali stavicu jos optimum chip i ima da leti ;) ice bolje od originalnog 130 KS... A o folijama sam razmisljo, i to najmanji postotak zatamnjenja, ali bi sve i prednja stakla zatamnio ali jbg nije dozvoljeno policija ce me zaj*avat... Samo felne da kupim msm 16 ", mislio sam 17 ljepse bi izgledalo ali trebalo bi i spustat a ne da mi se, ionako je nizak prednji kraj. Pozz drug srecno u voznji :123:
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ma kod mene je isti taj od 101KS...ja sam prezadovoljan...suepr starta....super sve.....chip i nema dalje....chunirati vise nemoj...samo neke felge mozes spustiti..i nebi bilo lose da stavis kakve folije ali nemoj preveliki postotak...eto sretno u nastavku kako god...

Da idu oni dobro, zadovoljan sam ja, nisu teski, ja sam ga maximum izvuko 200 km/h, ali stavicu jos optimum chip i ima da leti ;) ice bolje od originalnog 130 KS... A o folijama sam razmisljo, i to najmanji postotak zatamnjenja, ali bi sve i prednja stakla zatamnio ali jbg nije dozvoljeno policija ce me zaj*avat... Samo felne da kupim msm 16 ", mislio sam 17 ljepse bi izgledalo ali trebalo bi i spustat a ne da mi se, ionako je nizak prednji kraj. Pozz drug srecno u voznji :123:

razumijemo se.....:)

tvrdoglavi je napisao(la):
prelijepa cetvorka,jesi razmisljao da lajsne farbas u boju auta i karambolke sve do dna :icon_rolleyes:
pa ovo i nije losa ideja...ali ima malio belaj...otiso ja u interauto...servis tamo ovamo....i reko moze li da mi se ofarba ovo sve u boju auta(mislim na lajsne)....kaze meni covjek ofarbacemo mi to nije problem...samo to nisu lajsne namjenjene za farbanje...kakva god da se priprema uradi to ce se oguliti kad tad...i ja reko bolje necu...i vidjao sam dosta auta da je farba popucala na tim dijelovima...skroz ruzno izgleda....
 
GOLF TZ je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ma kod mene je isti taj od 101KS...ja sam prezadovoljan...suepr starta....super sve.....chip i nema dalje....chunirati vise nemoj...samo neke felge mozes spustiti..i nebi bilo lose da stavis kakve folije ali nemoj preveliki postotak...eto sretno u nastavku kako god...

Da idu oni dobro, zadovoljan sam ja, nisu teski, ja sam ga maximum izvuko 200 km/h, ali stavicu jos optimum chip i ima da leti ;) ice bolje od originalnog 130 KS... A o folijama sam razmisljo, i to najmanji postotak zatamnjenja, ali bi sve i prednja stakla zatamnio ali jbg nije dozvoljeno policija ce me zaj*avat... Samo felne da kupim msm 16 ", mislio sam 17 ljepse bi izgledalo ali trebalo bi i spustat a ne da mi se, ionako je nizak prednji kraj. Pozz drug srecno u voznji :123:

razumijemo se.....:)

tvrdoglavi je napisao(la):
prelijepa cetvorka,jesi razmisljao da lajsne farbas u boju auta i karambolke sve do dna :icon_rolleyes:
pa ovo i nije losa ideja...ali ima malio belaj...otiso ja u interauto...servis tamo ovamo....i reko moze li da mi se ofarba ovo sve u boju auta(mislim na lajsne)....kaze meni covjek ofarbacemo mi to nije problem...samo to nisu lajsne namjenjene za farbanje...kakva god da se priprema uradi to ce se oguliti kad tad...i ja reko bolje necu...i vidjao sam dosta auta da je farba popucala na tim dijelovima...skroz ruzno izgleda....



Da bas sam tjeo to napisat, nebi ja to bas zbog toga, ali jest da bi ljepse izgledalo jer vidim koliko je ljepse na originalno ofarbanim golfovima, ali kad se krene ljustit onda je gore nego prije farbanja :icon_eek:
 
Član
extra golf,oprema sjajna,o boji da ne govorim,bas mi se svidja ova boja,unutrasnjost si dobro sredio,dobra ti ova kombinacija,kad odradis jos to sto si zamislio bit ce extra,mada i ovako je za 10;);)
 
ArminM je napisao(la):
extra golf,oprema sjajna,o boji da ne govorim,bas mi se svidja ova boja,unutrasnjost si dobro sredio,dobra ti ova kombinacija,kad odradis jos to sto si zamislio bit ce extra,mada i ovako je za 10;);)

Hvala druze na svim pohvalama, nemam namjeru nesto pretjerivat ali mislim da je sve sa stilom odradjeno, jos ovo sto sam zamislio cu odradit i miran sam, pa kad budu i felne tu postavit cu novu fotku pa da vidite kako izgleda ;) Pozdrav :123:

HELL_BOY je napisao(la):
zamracivanje pod hitno one 18 feluge ti prodam kromirane i malo ga spustis...polako :)

Hehe, uf velike su 18", to mi moglo ic jedino posle tjuninga valja to potjerat :lol: Koja je cijena tih, imas li gdje sliku bar da vidim kakve su :icon_question: ;)
 
Član
imas eto moja tema GOLF 4 BLACK MAGIC tu ih mozes vidjeti hm nisu teske garantujem ti 800KM dodu i ja sam mislio da su 18 teske itd noo ma kakviii nisu bar meni :)
 
Top