Golf IV TDI Moj zmaj, ljetna obuca legla i xenoni

Golf IV TDI Moj zmaj, ljetna obuca legla i xenoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf IV TDI Moj zmaj

Zeko je moj stari drug,ne bi on mene nagovaro na zlo :icon_smile:
Znak je dosao kad sam ga kupovao,moguce da je s trojke,al nisam ga ja kacio :)
Ma kad se fele stave,to je sasvim drugo vozilo :icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV TDI Moj zmaj

I ovaj golfonja je dobar :cool:
Evo kij prijedlog:Farbanje lajsna okolo auta u boju auta,skidanje znaka GTI i lagano zatamnjivanje ;) ;) ;)
 
Član
RE: Golf IV TDI Moj zmaj

Hvala druze,ma ako ostane sa mnom do ljeta,vidjecemo,imam neke kombinacije druge u planu,pa cemo vidjeti.
 
Član
RE: Golf IV TDI Moj zmaj

druze koja je cijena ovih farova???lijep golf...obavezno skini oznaku GTI i masku bez znaka :cool:pozz
 
Član
RE: Golf IV TDI Moj zmaj

Ja mislim da su sad nesto preko 500KM,FK su farovi. Mada licno bi ti preporucio devil eyes (day light),isto bi te kostalo,ja furam fabriku,a ovi su najslicniji orginalnim R32 fabrikanerima,pa sam ih zato i uzeo. Vidjecu za masku
Hvala na komentaru ;)
 
Član
popravi angelke, makni podmetace za noge (ti su pravo ciganski-bez uvrede)... farovi mi se svidjaju, uglavnom lijepo si poceo, samo polako...:) kakve felge i lajsne u boju auta, mozes staviti crnu masku bez znaka da kombinujes sa ovim crnim grudnjakom ali crna maska ako obojis lajsne.. ;);)
 
Član
Ma nebi dirao fele,furam fabriku 16-ke GTI mu fino leze,a za lajsne cu vidjet,mozda R32 kit budem stavljao,pa da dzaba i karambolke ne bojim,malo cu sacekat :)
 
Član
ove patosnice po meni seljo cuning, izbaci ih ;)... ovdje kod nas svaki cuner ih ima, 10.99KM set(patosnice ovakve lafo alu" -look, plave pozicije, alu spojleri za brisace, te gratis onaj upaljac sto svijetli, mada vecina onda iskoriste diode iz njega i stavi na retrovizore...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top