golf IV TDI(DI crv.)

golf IV TDI(DI crv.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo mi je najdraze kad nema nista nazad neko misli sdi a ovamo....hmmmm sam sebe zezne... :) fina mu je boja sto je najbitnije super je...
 
Član
e ljudi nisam bio tu.. bas vam hvala na ovako finim komentarima..:cool::cool: tribal se kanim skinuti 2mj. ali nikad.. folije su original nisu pijaca ja mislim da su lumarove ali nesto mi je stari pricao da bi ih najradije skinuo i ovako nosi veliku dioptriju a ovo je puno zatamljeno:lol::cool: aaa jest poravnao prijasnji vlasnik jbg momcic neki vozao uglavnom trazilo se JAKOOO DUGOOO i EXTRA SMO ZADOVOLJNI:cool: malo unutrasnjost siromasna al naviklo se u ova 3mjeseca:cool: iii da nije ovo 130ks vec nekih 116 ja mislim.. taj neki slabiji motor 86kw al ebat ga EXTRA.. aaa i daaaa nedam boni ja fiJata ni za sta mamemi;):cool:
 
dobar golfek elmire,daces ti tog fiata,znam da ti je WV u srcu hehe

sory za OT:al juce brzinski naleti kroz travnik,ko kad ovaj tdi ide ko lud
pa nisam imao vremena za kaficu,al vidah neku zutu kalibru dok me ostavljala
imala je naljepnicu overspeed,pa znam da je iz travnika,pa ako ti bude prilika
da je uslikas i dobacis mi sliku,il postavis svima na forumu,voljeli bi je vidjet

pozz,kanise fiata,WV zakon
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobar golfek elmire,daces ti tog fiata,znam da ti je WV u srcu hehe

sory za OT:al juce brzinski naleti kroz travnik,ko kad ovaj tdi ide ko lud
pa nisam imao vremena za kaficu,al vidah neku zutu kalibru dok me ostavljala
imala je naljepnicu overspeed,pa znam da je iz travnika,pa ako ti bude prilika
da je uslikas i dobacis mi sliku,il postavis svima na forumu,voljeli bi je vidjet

pozz,kanise fiata,WV zakon

hihii ma nema ba meni je fiat u srcu to se nemoze promijeniti,isto kao samo ti jedna zena moze biti prava majka;) aaa sto se tice kalibre vidjam je svaki dan vozi je brat blizanac od kucnog prijatelja.. covjek je usminkao za svoj cejf ali meni se nikako nesvidja, ni stopke ni onaj spojler ni felge ali svak radi za sebe;) aaaaaaaa i daaa to sto kazes ostavljala te motor 1.8 16v ja mislim aaa koliko znam stisne je trokira neam pojma sta joj je trebala bi meni u ruke da ja to razradim:lol::lol:
 
ma jok neuzimaj u ruke nista sem volana tog svog WVa

nema sta lijepa je bar meni,a i ide,pokusavao sam je stici vise da je bolje vidim
a on skonto da ga napucavam i odeeeeeeeeeeee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top