Golf IV TDI "crna guja" :))

Golf IV TDI "crna guja" :))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Malo promjenio table , malo ga ispoliro pred zimu , malo testirao , prevalio prvu hiljedarku , ugl. po bordu ide od 3,3 do 4,7 mix voznje , idemo dalje :D

PICT3296.jpg
[/img]
PICT3298.jpg
[/img]
PICT3308.jpg
[/img]
PICT3304.jpg
[/img]
 
Dobar je Golf jarane, samo mi se stopke ne svidjaju, nadji mu one fabricke crvene sa crnom linijom, one su lijepe;)
 

MTR

Član
imal ko da prodaje stopke ili gdje se mogu nac ove sto Ole kaze sa crnom linijom one tamnije ?
 
Član
MTR je napisao(la):
imal ko da prodaje stopke ili gdje se mogu nac ove sto Ole kaze sa crnom linijom one tamnije ?


Uzmes one naj obicnije fabricke i samo potamnis zmigavac u crno i izgledaju skoro pa kao org.

A da kupujes i trazis org. takve vrlo tesko da ces i naci a i kad nadjes platices ih kao i neke sa let tehnologijom ;)
 

MTR

Član
M A R E X je napisao(la):
MTR je napisao(la):
imal ko da prodaje stopke ili gdje se mogu nac ove sto Ole kaze sa crnom linijom one tamnije ?


Uzmes one naj obicnije fabricke i samo potamnis zmigavac u crno i izgledaju skoro pa kao org.

A da kupujes i trazis org. takve vrlo tesko da ces i naci a i kad nadjes platices ih kao i neke sa let tehnologijom ;)

ev naso sam neke na PIK za 60 KM, samo kako ih potamnit ?, to stvarno nisam nikad radio
 
Član
MTR je napisao(la):
Malo promjenio table , malo ga ispoliro pred zimu , malo testirao , prevalio prvu hiljedarku , ugl. po bordu ide od 3,3 do 4,7 mix voznje , idemo dalje :D

PICT3296.jpg
[/img]
PICT3298.jpg
[/img]
PICT3308.jpg
[/img]
PICT3304.jpg
[/img]

jako dobar i ocuvan golf,predhodni vlasnik je bio moj prvi komsija i mogu ti rec da ga je ono bas mazio i pazio .........nadam se da ce tebi sluzit dobro kao sto je i njemu..... .pozzzzzzzzz;);)
 

MTR

Član
Fin je Hazim cova , sofer starog kova , zavrsili posao za 5 minuta , inace ste vi iz Kaknja pravi kad su transakcije u pitanju
 
Član
MTR je napisao(la):
Fin je Hazim cova , sofer starog kova , zavrsili posao za 5 minuta , inace ste Kaknja pravi kad su transakcije u pitanju

ma hazim je kralj samo sada je kupio nekakwog djipa kineske proizvodnje ninasta nalik neki sang yong nesta hehehehhe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top