Golf IV - lamela

Golf IV - lamela

Član
Doslo vrijeme da se lamela ponovo mjenja :D prosli put sam morao zamijeniti citav set, a sada mi neko rece da se moze staviti od golfa 3 fixni zamajac i potisna, pa me sada interesuje kada sam prvi put mjenjao da li je ovo fixni zamajac posto ova lamela sto je dosla u setu ima one opruge na sebi, a na staroj nije bilo :D

U prilogu se nalaze slike... Ako je fixni onda mogu ovaj put samo lamelu, a to bi bilo extra :D


http://exploit.ba/x/

Ako se to moze po slikama skontati uopste :/

TNX
 
Član
po ovim slikama sto si ti postavio moze se sad samo lamela zamjeniti nema potrebe za zamjenu zamajca ali neznam ko ti je to tako vec zamjenio? koliko si presao km sa tom novom lamelom?
 
Član
Prije 2-3 godine sam to mjenjao kod lokalnog majstora hehe ... Presao otprilike 80.000, a pocela proklizivati... pa nisam znao koji je zamajac, mogu li sada samo lamelu... znaci moze... tnx


nesobrzi je napisao(la):
po ovim slikama sto si ti postavio moze se sad samo lamela zamjeniti nema potrebe za zamjenu zamajca ali neznam ko ti je to tako vec zamjenio? koliko si presao km sa tom novom lamelom?
 
Član
Završeno...

Potisna i zamajac su bili ok, lamelu nisam mogao kupiti samu nego samo u setu sa potisnom, pa sam na kraju nitovao lamelu i to je to ;)

Sve super :)

Hvala


exploit je napisao(la):
Prije 2-3 godine sam to mjenjao kod lokalnog majstora hehe ... Presao otprilike 80.000, a pocela proklizivati... pa nisam znao koji je zamajac, mogu li sada samo lamelu... znaci moze... tnx


nesobrzi je napisao(la):
po ovim slikama sto si ti postavio moze se sad samo lamela zamjeniti nema potrebe za zamjenu zamajca ali neznam ko ti je to tako vec zamjenio? koliko si presao km sa tom novom lamelom?
 
Top