Golf IV - 2 problema

Golf IV - 2 problema

Član
Pozdrav ljudi..KAo sto sam naveo u naslovu imam 2 problemcica.
Prvi:kada upalim auto brisaci automatski pocnu da rade..jedno30-40 sec. i onda stanu..
prilikom svakog paljenja isti problem...ako neko zna u cemu je caka..

Drugi: Ne mogu da otvorim gepek ..auto ima centralnu bravu.i sve se otkljuca ali ne mogu da otvorim ako neko zna kako bi to mogao rijesiti..:icon_rolleyes:

Hvala..
 
Član
I meni se na golfu desava isto sa gepekom neka glupost je pukla i zbog toga se nemože otvoriti nema veze sa centralnom i elektronikom...sad najbolje ti je da odes negdje i da ti iznutra to rastavi i ostovri gepek i pregleda šta je problem može biti više stvari ;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
I meni se na golfu desava isto sa gepekom neka glupost je pukla i zbog toga se nemože otvoriti nema veze sa centralnom i elektronikom...sad najbolje ti je da odes negdje i da ti iznutra to rastavi i ostovri gepek i pregleda šta je problem može biti više stvari ;)

Hvala na savjetu..otici cu..mislio sma da je prob..sa centralkom....pozz
 
Član
ja sam imao isti problem sa gepekom.. i kad sam radio veliki servis rekao da pogledaju, ljudi mi dzaba bravu napravili, zamijenili ili sta su vec radili... uglavnom do bravice je u gepeku...:)

prvi problem, odes na dijagnostiku i provjeris, elektronika je u pitanju...
 
Član
ovaj drugi sam problem i ja imao na golfu 4,otvorio sam gepek iznutra,skinuo bravu malo razradio namazao masti i sad radi bez problema
 
Član
mato19E je napisao(la):
ovaj drugi sam problem i ja imao na golfu 4,otvorio sam gepek iznutra,skinuo bravu malo razradio namazao masti i sad radi bez problema

Hvala..druze probat cu...

E drustvo otvorio sam gepek i naso sam kvar :) otisao mi jedan mali djelic od onog mehanizdma..od brave..

evo ovaj




slika 2:



Ako neko ima neku staru bravu ili nesto slicno sto bi bilo od pomoci..neka se javi ..rado bih kupio ovaj djelic da ne mjenjam cijelu bravu :D pozz
 
Član
E drustvo...da ne otvaram novu temu.,.ako neko zna sta znaci na satu gdje stoji kilometraza..service pa neki broj..u mom slucaju je bilo 3000,kako vozim sve vise se smanjuje...

evo slika..

 
Član
Alen_7 je napisao(la):
E drustvo...da ne otvaram novu temu.,.ako neko zna sta znaci na satu gdje stoji kilometraza..service pa neki broj..u mom slucaju je bilo 3000,kako vozim sve vise se smanjuje...

evo slika..


pa za toliko kilometara radis servis...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Alen_7 je napisao(la):
E drustvo...da ne otvaram novu temu.,.ako neko zna sta znaci na satu gdje stoji kilometraza..service pa neki broj..u mom slucaju je bilo 3000,kako vozim sve vise se smanjuje...

evo slika..


pa za toliko kilometara radis servis...

Hvala...i predpostavljao sam da je toto..ali sto je sigurno sigurno..

;)

Sarajlic je napisao(la):
za koliko km treba da obavis servis ;)
edit:bio si brzi :p

Hvala i tebi :D :icon_smile:
 
Član
dobro ba, nece ti niko ukrast golfa ako nije zakljucana tema, nemoj se ti prepadati ;) :icon_biggrin:
 
Za prvi problem mozda znam resenje...otvori kutiju sa osiguracima i pregledaj da li su sve sklopke na svom mjestu,ispitaj ih istrumentom ako znas kako,ako ne nadji nekog ko zna...Imao sam isto takav problem i to mi je pomoglo...
 
Top