golf IV 2.0B K&N filetr

golf IV 2.0B K&N filetr

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hej ljudi interesuje me kako bi se motor( 2.0benzin golf IV) ponasao sa K&N zracnim filterom(panel), i gdje nabaviti filer u Sarajevu!
 
Član
karabaja55 je napisao(la):
hej ljudi interesuje me kako bi se motor( 2.0benzin golf IV) ponasao sa K&N zracnim filterom(panel), i gdje nabaviti filer u Sarajevu!

taxi bar!!! imat ćeš promjene na zvuku, bolji doziv gasa, KS-a nula...:cool::cool::cool:
 
Ma ponasao bi se fino,dobio bi bolji zvuk a mozes ga nabaviti i od momka na forumu,cini mi se da mu je nick Muha,sacekaj da se neko javi pa da ti to potvrdi......
 
Član
ima ti kod mog kolege jedan kao nov marke KN sa motora 1.8 t ali mislim da je filter isti ako te zanima mislim da bi ti cijena bila oko 50 km ali je stvarno malo korišten
 
bolc je napisao(la):
ima ti kod mog kolege jedan kao nov marke KN sa motora 1.8 t ali mislim da je filter isti ako te zanima mislim da bi ti cijena bila oko 50 km ali je stvarno malo korišten

hajde drug vidi to bih uzeo nema veze sto je koristen!
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
karabaja55 je napisao(la):
hej ljudi interesuje me kako bi se motor( 2.0benzin golf IV) ponasao sa K&N zracnim filterom(panel), i gdje nabaviti filer u Sarajevu!

taxi bar!!! imat ćeš promjene na zvuku, bolji doziv gasa, KS-a nula...:cool::cool::cool:

neće dobiti bolji zvuk s panelom.osim ako kutiju ne ostavi otvorenu:icon_smile:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
karabaja55 je napisao(la):
hej ljudi interesuje me kako bi se motor( 2.0benzin golf IV) ponasao sa K&N zracnim filterom(panel), i gdje nabaviti filer u Sarajevu!

taxi bar!!! imat ćeš promjene na zvuku, bolji doziv gasa, KS-a nula...:cool::cool::cool:

neće dobiti bolji zvuk s panelom.osim ako kutiju ne ostavi otvorenu:icon_smile:

neće sa panelom! sa PEČURKOM hoće:cool::cool::cool::lol:
 
Član
karabaja55 je napisao(la):
bolc je napisao(la):
ima ti kod mog kolege jedan kao nov marke KN sa motora 1.8 t ali mislim da je filter isti ako te zanima mislim da bi ti cijena bila oko 50 km ali je stvarno malo korišten

hajde drug vidi to bih uzeo nema veze sto je koristen!

evo ti broj 063/423-171 jest korišten ali je ko nov doslovno
 
ma meni samo treba da je on bolji u odzivu na gas, a zvuk mi je i onako dobar preko 3000 obrtaja, a 115KS mi je sasvim dovoljno! sutra zovem za filter!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top