Golf IV 2.0 kako ga pojacati?

Golf IV 2.0 kako ga pojacati?

Član
Imam golfa IV 2.0 8V 85kw,pa mi je palo na pamet da ga malo pojacam.

Kako to izvesti bez nekog prevelikog ulaganja?

Razmisljao sam o turbini,ali tu je u pitanj velika cifra i pitanje je kako bi sve to ispalo...

Zato neke alternativne ideje... Svaki savet je dobro dosao..
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
chip.......najjeftinije a da ima efekta

Na atmosferskom motoru? Skupa investicija koja većinom rezultira sa ničim, ima i NA motora koji se mogu lijepo uraditi ali samo ECU teško.

ivanish je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Kupi si drugi automobil.

Kao sto rekoh bez prevelikog ulaganja...

Razumijem ja tebe prijatelju, no taj motor i nije nešto potentan za tuniranje. Možeš ti učiniti ECU/čip tuning, nova sportska grana, sportski filter recimo K&N, sportski auspuh, tipa Miltek. No opet sve to košta a nećeš dobti mnogo. Prodaš svoje vozilo i kupiš također Mk IV al sa 1.8T motorom, ne bi trebalo bili prevelike razlike u cijeni. Jer za ono što sam ti nabrojao možeš pokriti razliku. Na 1.8T odradiš ECU i imaš super svakodnevnu jurilicu.
 
Član
neznam jel isti motor kao u trice i koja je oznaka ali ameri stavljaju abf glavu na taj motor i imas idealan omjer kompresije ja mislim oko 9 da je tada turbo ( k24 ili k26 ) sa nekog audija pravo sa izduvnom granom koju ces kratit za jedan izduv ( posto audijevi motor 2,2 imaju 5 klipova ) dobru elektroniku koja ce svim tim upravljati i imas dobro stado konja !!!!:cool::cool::cool::cool: ali sve to kosta !!! sada do tebe je koliko si spreman izdvojit za taj auto i da li je to isplativo :icon_question::icon_question:
 

MTR

Član
ivanish je napisao(la):
1.8 t sam oduvek zeleo tako da... usput ako znate nekog spreman sam za zamenu...;)

imas na forumu Bucky-a , mjenjaj sa njim i ne trebas nista ulagat , auto vec napucano ;)
 
Top