golf IV 1,9 SDI

golf IV 1,9 SDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
lijepa, lijepa... bijela, najljepsa boja.. mislim da bi mu stajale i crne felge :D jedino stopke nisu po mom ukusu


;);)
 
allroad je napisao(la):
lijepa, lijepa... bijela, najljepsa boja.. mislim da bi mu stajale i crne felge :D jedino stopke nisu po mom ukusu


;);)

Hvala!!!Ma tražio sam i crne felge i meni se one sviđaju ali ih ne nađoh i tako kupim ove 16" i dobro stoje!!!
Želim da mu zatamnim zadnja stakla i nabavim onaj spojler na vrh gepeka ali ne znam gdje i kako???
A vidim da ovdje može da se dođe do super stvari i ljudi puni ste informacija svaka čast!!!
 
Početnik
umjesto zatamnjivanja stakala i svih ostalih sitnica stekaj pare na stranu pa ovo prodaj i kupi neku jacu masinu... moje misljenje
 
Član
cuj skidaj stopke, ma aj ako ces skidati pokloni ih meni da nabacim na svoju cetvorku meni nisu lose:icon_smile::icon_smile:
 
Super Moderator
pusti elmira skidaj ih :lol: salim se :D
pa mozes i te felge lako prefarbat u crnu boju... samo kod dobrog lakirera i nema zime... spojlercic ide na gepek al samo onaj mali bez pretjerivanja ;)
 
Član
stopke su fakat lose,imas u oglasim ja prodajem dvije vrste stopki pa ak si zainteresiran javi.
sto se tice spojlera ja sam svoj nabavio u at,origigi r32
elem lijepo se moze srediti :)
pozz
 
Legend
jos jedan bijelan :),prelijep je druze...samo mu lexus stopke malko odudaraju al sve je to stvar ukusa od jednog do dr...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top