Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

burazeru moj,ovo na slkama nije ni upola kao uzivo sto je kad se vidi....majke mi...
golf je pojam snage,bar meni...hehe,jos ima trag duzine oko 20tak metara u mom sokaku od poslijedica tezine Eldinove desne noge...
samo naprijed,jedva cekam konacni izgled....
PS:eek:no sto je u mojoj garazi nek ostane jos tajna..
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

nermin suljagic je napisao(la):
burazeru moj,ovo na slkama nije ni upola kao uzivo sto je kad se vidi....majke mi...
golf je pojam snage,bar meni...hehe,jos ima trag duzine oko 20tak metara u mom sokaku od poslijedica tezine Eldinove desne noge...
samo naprijed,jedva cekam konacni izgled....
PS:eek:no sto je u mojoj garazi nek ostane jos tajna..

Hehe ma nije to nista:icon_smile: A da ljudi ne pomisle sta nastrano :D:D:D u pitanju je nesto vezano za auto:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

felge....xenon...maska i nema dalje.....i u pod naravno... i zatamniti....:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

Mislim da je sasvim dovoljno to pojacanje zvuka od 5%,samo da se malo pojača režanje i za one što slabije čuju da bude dobro :D Nije to Golf mk2 ili BMW e30 što srećemo na ulici pa da baš toliko buči..Naravno bez uvrede,i sam sam vozio e30 sa takvim auspuhom ali ovako nešto ne ide na ta novija auta :cool:
 
Legend
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

jedva upratih temu :D
gubis mi se opasno :D

do sada sve cista 5ica, ili ti ga 10 na faxu :icon_biggrin:

sto se tice auspuha, svidja mi se izgled, mislim da je to to, nista pretjerano, nego jesi skinuo srednji lonac, katalizator i to ?

na turbo motorima, auspuh ne moze puno toga promjenit, to je fakat, al opet srednji lonac dosta toga diktira.. kat takodje, racunaj da je nakon 150 k km na ovom nasem "extra gorivu" sigurno zacepljen i da ga gusi..

vidio sam kako ide, nisam ga jos probao :icon_biggrin: al kad ga sredis pa cemo onda hahah :D

sretno svakako ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

GOLF TZ je napisao(la):
felge....xenon...maska i nema dalje.....i u pod naravno... i zatamniti....:icon_smile:

Felge i xenon ce se staviti,a u pod nece ici dosta mi je:icon_smile: a zatamnjen je vec;)

Schumi je napisao(la):
Mislim da je sasvim dovoljno to pojacanje zvuka od 5%,samo da se malo pojača režanje i za one što slabije čuju da bude dobro :D Nije to Golf mk2 ili BMW e30 što srećemo na ulici pa da baš toliko buči..Naravno bez uvrede,i sam sam vozio e30 sa takvim auspuhom ali ovako nešto ne ide na ta novija auta :cool:

Potpis;)

.nOKe je napisao(la):
jedva upratih temu :D
gubis mi se opasno :D

do sada sve cista 5ica, ili ti ga 10 na faxu :icon_biggrin:

sto se tice auspuha, svidja mi se izgled, mislim da je to to, nista pretjerano, nego jesi skinuo srednji lonac, katalizator i to ?

na turbo motorima, auspuh ne moze puno toga promjenit, to je fakat, al opet srednji lonac dosta toga diktira.. kat takodje, racunaj da je nakon 150 k km na ovom nasem "extra gorivu" sigurno zacepljen i da ga gusi..

vidio sam kako ide, nisam ga jos probao :icon_biggrin: al kad ga sredis pa cemo onda hahah :D

sretno svakako ;)
Nisam nista skidao i ne namjeravam jbg ako bude sta smetalo motoru kada ga ako Bog da uradim onda cu,a do sada ne diram:icon_biggrin:
A probat cemo ga nije frka i nokke je probao:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

Nema na cemu i jedino sto bi moglo biti bolje ces upravo i da zamijenjis tj. felge i to one sto mu najbolje i stoje od r32-ce fazon.
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo Update Auspuh

BRZOOOOOOOOO sta vi mislite koje su bolje obje su 17-ke hitno mi je u dilemi sam........:cool::cool::cool:
 
Top