Golf IV 1.6 99-

Golf IV 1.6 99-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto:

*Volkswagen Golf IV

Motor:

*1600 kubika, 105Ks(74Kw), 145Nm

Ozvucenje

*Prednje
2x6" Midbass
2x Diskant

*Zadnje
2x6" Midbass
2x Diskant

Planovi

*Novi Farovi
*Nove stopke
*Auspuh
*Zmigavci bijeli
*Novo ozvucenje


Auto 2007:e

s6001752cc3.jpg


Auto 2008:e

img3167ez9.jpg



Modifikacije

Ovjes:

*FK Automotive 55mm&45mm <-- Opruge
oprugedn5.jpg

*Sachs advantage <-------------Amortizeri
sachsqo3.jpg

*Brembo Max <------------------Diskovi
brembozw9.jpg

*ATE <--------------------------Pakne
ateps6.jpg

*Tockovi 225/40/18" Nuvolari Replica rim
tockoviss9.jpg
 
Član
fino si ga sredio, felgice za 10. ja bi jos ove plastike u boju auta i bombonica...
jos jednom, svaka cast ;D
 
Član
RE: Golf IV 1.6 99- (žuja)

emir_89 je napisao(la):
fino si ga sredio, felgice za 10. ja bi jos ove plastike u boju auta i bombonica...
jos jednom, svaka cast ;D


Hvala ti puno :) Vidjecu za te plastike, planiram mozda da uzmem drugog golfa IV sa jacim motorom, tako da cu ovo sto sam na ovaj stavio prenjeti, pa neznam jos dali se isplati da ofarbam, ako cu ga mjenjati..
 
Član
koje su ovo felge naziv i velicina jer palniram kupovati incw imam passata mislim i ja i stari koliko si platio ako nije tajna thx :D
 
Član
Hehhe ma kakva tajna :p

Ovo su Nuovolari Replica felge, znaci te felge sto su na Audiovog concepta Nuovolari. Velicina je 18x8" Znaci uz to idu gume 225/40 18" a Offsett je ET35.. Ove felge pasu uz VW, Skoda, Audi auta, imaju znaci dvije razlicite mjere po rupama gdje sarafi idu jedna je 100/5 sto pase na golf i audi a3, a druga mjera je 112/5 Sto pase za Audi A4, A6 VW Passat itd itd... Znaci jedna felga ima 10rupa za sarafe tako da pasu na dosta vozila...

Felge sam platio 110€/komad u Svedskoj..
 
Legend
Bas jutros razmisljam o ovim felgama, ima fotka gore u rubrici Tuning, na novom nekom Mercedesu. Odlicno izgleda.
 
Član
daki je napisao(la):
Bas jutros razmisljam o ovim felgama, ima fotka gore u rubrici Tuning, na novom nekom Mercedesu. Odlicno izgleda.

Felge su super, samo trebas ih vidjeti uzivo, :) tek onda vidis izgled felge kako treba..
 
Član
farbanje dijelova u boju auta,65% lumar folije,angel eyes i xenoni obavezno ,na ovu boju to je moranje... i nista vise ne diraj.. a ozvucenja i auspuha se pusti,to ti ne treba uopste,barem po mom misljenju :) picke gledaju auto jebe se njima za auspuh i ozvucenje :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top