Golf III VR6 poliranje auspuha

Golf III VR6 poliranje auspuha

Član
RE: Golf III

Extra VR!!! Je li ovaj mozda bio u Kiseljaku nekad? Jer je se kod nas ovakav vozao prije 3-4 godine?
 
Član
RE: Golf III

Nevjerujem da si ovog vidjao u Kiseljaku, ovaj je kod "mene" od 2003godine... A kupio sam ga od covjeka iz Bijeljine koji ga je uvezao iz Svajcarske (kupio ga od prvog vlasnika)...
 
Član
RE: Golf III

golf VR je napisao(la):
Nevjerujem da si ovog vidjao u Kiseljaku, ovaj je kod "mene" od 2003godine... A kupio sam ga od covjeka iz Bijeljine koji ga je uvezao iz Svajcarske (kupio ga od prvog vlasnika)...

Onda nije to taj mora da ih ima jos dosta ove boje sa 4V :D Joj kad se samo sjetim zvuka najljepsi je ;)
 
Član
RE: Golf III

Ovo auto ima predivan zvuk (bar za mene)...Kod mene je nekada bio K&N filter i to je extra zvuk...A vec kad se zamijeni auspuh ili odsjece neki od lonaca to nije to...za mene je to pretjerano...
 
Član
RE: Golf III

Ma da, samo fabrika styling...i ja sam pristalica toga.Ok je malo srediti auto da bude ljepse ali sta sve ljudi rade, ono je strasno....I kad sve to kao zavrse nemozes prepoznati auto, bzv....
 
Član
RE: Golf III

fina trica...svida mi se..kod mene je jaran imao isto VR-a iste boje kao kod tebe i 4 vrata i isao nenormalno..ako nisu na njemu gewinde,gledaj da ih kupis jer auto sa njima lezi na cesti:icon_smile:..nisi svjetan sta imas..cuvaj to dobro..;)
 
Član
RE: Golf III

e sad mi se jos vise svida..svaka cast..i samo lagano nemoj puno plastika stavljati po njemu..samo fabrika..sretno u nastavku radova
 
Član
RE: Golf III

koji je tocak na nju 16-17

http://www.shiva-automotive.net/shop/product_info.php?cPath=117_122_153&products_id=623
ove stavis vrh ce ti lec 100%
a evo i meni kako su legle bile zvek
 
Top