Golf III VR6 by Emir

Golf III VR6 by Emir

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pajdo mi voza VR6-icu, pa reko da mu auto prestavim javnosti sigurno ce vam se svidjati jer meni jest. Extra izgleda ima full opremu osim kože i ide ko lud. Uz slike ima i clip kada vozimo VR-a autoputom 240km/h:) Sada mu fali prednja karambolka jer je na farbanju al imam jednu stariju sliku. Nemam od motora al ce biti i ta :icon_biggrin:
Clip: http://www.youtube.com/watch?v=BGrB_qj8Uro



 
Početnik
Fin golf, i fino ide..ja bih vam preporucio da ovakve klipove ne postavljate na internet cisto radi onih idiota, retardosa i pedercina u policiji, da vam ne bi pravili probleme, pogotovo ovako kad se zna i ko je vozac i koje je auto..oprezno ;)
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Fin golf, i fino ide..ja bih vam preporucio da ovakve klipove ne postavljate na internet cisto radi onih idiota, retardosa i pedercina u policiji, da vam ne bi pravili probleme, pogotovo ovako kad se zna i ko je vozac i koje je auto..oprezno ;)

Veeeeoma dobar savjet ;)
Ne treba ti kamera/radar da te uhvati, ovako im se sam serviras :D

Al' komentari su vam prejaki... covjek ide 140 ispred vas i smeta vam :lol:

Jos jedan savjet... nemojte ovo raditi danju, ubit ces brata/sestru/oca/majku/prijatelja ispred u autu, divljaj nocu kad nikog nema :icon_mad:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Fin golf, i fino ide..ja bih vam preporucio da ovakve klipove ne postavljate na internet cisto radi onih idiota, retardosa i pedercina u policiji, da vam ne bi pravili probleme, pogotovo ovako kad se zna i ko je vozac i koje je auto..oprezno ;)


momak je upravu pazite se
 
Član
LudoA je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Fin golf, i fino ide..ja bih vam preporucio da ovakve klipove ne postavljate na internet cisto radi onih idiota, retardosa i pedercina u policiji, da vam ne bi pravili probleme, pogotovo ovako kad se zna i ko je vozac i koje je auto..oprezno ;)

Veeeeoma dobar savjet ;)
Ne treba ti kamera/radar da te uhvati, ovako im se sam serviras :D

Al' komentari su vam prejaki... covjek ide 140 ispred vas i smeta vam :lol:

Jos jedan savjet... nemojte ovo raditi danju, ubit ces brata/sestru/oca/majku/prijatelja ispred u autu, divljaj nocu kad nikog nema :icon_mad:

Ma ovaj jaran lud skroz kaze "bizi Tuareg"!!! :lol:
Necemo po danu vise samo ga probavali kolko moze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top