golf II vs Clio

golf II vs Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da vas nesto pitam...raspravljamo ja i jaran koji je motor jaci...moj 1.6 TD 44kW ili njegov 1.2 16v 43 kW...pa ovi malo iskusniji da odgovore...
 
Član
nisam nesto puno auta vozao... ali sam siguran u svog turbasa......nisam se jos vozio u cliu..vidjecemo
 
Član
Hmmm, tu je to negdje... il´ bi bar trebalo da je tako... dajem malu prednost Cliu jer je vjerovatno tehnicki u ispravnijem stanju od Golfaca, zbog toga mislim da bi njegov mehanizam ipak mogao biti presudan
 
Član
Ti gledaš konjske snage, nije isto tvojih 44 i njegovih 43.

Moraš shvatiti da je njegom motor u startu ko šilo, tvoj bi imao V max veći od njega da je neka dulja relacija ali bi te oprao na 402 to je sigurno!
 
Clio definitivno, ovi motorici idu ko ludi, to je nevjerovatno, govorim iz iskustva, sestra moja ga posjeduje...
 
Član
George je napisao(la):
Ti gledaš konjske snage, nije isto tvojih 44 i njegovih 43.

Moraš shvatiti da je njegom motor u startu ko šilo, tvoj bi imao V max veći od njega da je neka dulja relacija ali bi te oprao na 402 to je sigurno!
Tako i ja mislim,al opet bi bilo dobro da se potegnete, pa da saznate... :)
 
i ja dajem Cliu malu prednost, jest mala kubikaza al cudo su novi motori. ja sam imo okrsaj Golf 51kw TD+i vs Bravo 1.2 16V 80ks i jedva ga pobijedio, na startu me uzme
 
Član
ne znam...vidjecemo kad se budemo potezali, usto cisto sumnjam jer nismo ni ja ni on "potezaci" :) skoro on uzeo Clia ...2001 godiste..platio ga 8500,00KM
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
i ja dajem Cliu malu prednost, jest mala kubikaza al cudo su novi motori. ja sam imo okrsaj Golf 51kw TD+i vs Bravo 1.2 16V 80ks i jedva ga pobijedio, na startu me uzme
TDI sve pobjeđuje, nema dalje..hahahahaha...taj kloc sa Fiatom bolje nek je zapalio to auto kad si ga ti uzeo...
ili nek da nekome ko zna voziti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top