Golf II Tuning

Golf II Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da ja malo pokazem svoje radove, ne bavim se bas dugo virtual tuningom(mjesec dana otprilike) ali evo malo zagrijavanje pred Battle Ground
pocetak

zavrsen tuning
 

IGY

Član
uz dosta fula ipak mi se ne svidza,

sorry ali bar sa iskren, uradi ga takvog kakav jeste sa dobrim felama i zakucaj ga na zemlji dodaj xenone naprjed i mjra
 
Član
Drug svak acast an trudu, ali previse radikalan na donjem dijelu auta, gore ogoljen, previse nabusit prednji spojler...za ovaj dizajn premale felne i pre-pitome heh...
 
heh hvala na svim kritikama i pohvalama, postujem tudje misljenje, jer znam da nisam kompetentan dovoljno da vam se suprotsavljam(imam 17 godina i slabo sta znam o tuningu), iza vas su mjeseci kontanja i rada, i opet kazem hvala na pohvalama i kritikama, a ja cu i dalji raditi i truditi se;)
 
Član
olensoner je napisao(la):
heh hvala na svim kritikama i pohvalama, postujem tudje misljenje, jer znam da nisam kompetentan dovoljno da vam se suprotsavljam(imam 17 godina i slabo sta znam o tuningu), iza vas su mjeseci kontanja i rada, i opet kazem hvala na pohvalama i kritikama, a ja cu i dalji raditi i truditi se;)

Respekt drug na razumijevanju, mnogi skacu ko tigrovi kad ih naruzis hehe...Ma nema sta puno znati o styleu, 80% je sve do maste i mogucnosti, a kad se radi o VT-u, onda spretnosti u PS-u...samo naprijed deri drug, ponavljajne i trud majka znanja :D
 
Član
Ponavljanje je majka znanja, imas extra ideje al fali malo zavrsne obrade da sve to izgleda okruglo al ne sekiraj se sve to dolazi s radom pozzz i sretno...
 
dobro, ni moj prvi rad nije bolji nista, ima nedje na forumu pa pogledaj
i nemoj da te komentari pokolebaju kao mene, samo radi i bit ce to bolje
ako treba pomoc, tu sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top