Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

predobar golf,bas po mom ukusu,jos mrezaste felgice i extra
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

nisam odavno pratio projekat odlicno si ga sredio, svaka cast;)
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

znas onu pjesmu " daj daj daj joj odpozadi":D
tako daj golfa sa guza:D
salim se
lijepo ga stvarno radis;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Schumi je napisao(la):
Biće on bolji ne go prije sad samo polako :cool: A jesi se to pomirio il si je zaboravio :lol:

zaboravio.. ;) poceo s drugom :icon_smile:

Nexus je napisao(la):
predobar golf,bas po mom ukusu,jos mrezaste felgice i extra

tu su i sad one mrezaste od prije,al necu ih stavljat bez distancera..ili mozda zamijenim ove za neke mrezaste..

@stefan: hvala drug
@black devil: tek trebam da ga malo radim zguza, tako da nema jos slika ;)
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Najbitnije je da je ponovo pocelo...S obzirom na ono sto si pokazao prije, uvjeren sam da ce biti SEX :cool: Sretno!:123:
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

nemoj kuku skidati :)
furaj rat style, ti kupi prikolicu a ja trazim oldschool galeriju hahah :D
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
nemoj kuku skidati :)
furaj rat style, ti kupi prikolicu a ja trazim oldschool galeriju hahah :D

imam prikolicu za kampovanje..skinuo sam kuku danas,nista od toga..dosta vise rata :D

Davor_ je napisao(la):
PONOVO PREljepo

hvala,drug ;)

.nOKe ev poslusao sam te za spustanje,jos malo sam ga prizemljio,vise ne smijem ni sekunde,sad je nekih 8 cm od zemlje naprijed..

qntpap.jpg
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

tacno za krug..mah imacu ja sad belaja po ovim nasim putevima,al sve dok normalno budem prelazio preko lezecih u kaknju,nije dovoljno nisko..mozda jos spustim :icon_biggrin:
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
tacno za krug..mah imacu ja sad belaja po ovim nasim putevima,al sve dok normalno budem prelazio preko lezecih u kaknju,nije dovoljno nisko..mozda jos spustim :icon_biggrin:

ma moze sve.. kod mene je belaj, pa se moze vozit opet.. ja da imam ove karabolke, meni bi ovaj lip uvijek parao jer je vezan za lim, ne moze iscupat nista. al ovak na karamoblci je malo zeznuto kad zakacis.. popustaju nosaci, ja sam svoj slomio jedan jbg hehe

ugl ovo je po meni mjera :)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
tacno za krug..mah imacu ja sad belaja po ovim nasim putevima,al sve dok normalno budem prelazio preko lezecih u kaknju,nije dovoljno nisko..mozda jos spustim :icon_biggrin:

ma moze sve.. kod mene je belaj, pa se moze vozit opet.. ja da imam ove karabolke, meni bi ovaj lip uvijek parao jer je vezan za lim, ne moze iscupat nista. al ovak na karamoblci je malo zeznuto kad zakacis.. popustaju nosaci, ja sam svoj slomio jedan jbg hehe

ugl ovo je po meni mjera :)

kacilo mi je i prije, al ralica i sad bez packe..bio ofarbao danas farove u crno,transpretntnim spreyem..show :D al sam obrisao ipak,da ne budem chuner..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top