Golf II GT special by VWTDI - Komentari

Golf II GT special by VWTDI - Komentari

Član
neka ti je sa srecom! :)
kakvi su amort i opruge na ovoj džeti, nije moguce da ne kaci ako nisu rubovi dirani!?
 
Član
Za sad sve isto druze, skupljam dijelove po malo, koga god pitam da radi svi hoce termin da se napravi koji za koji se treba cekat preko mjesec dana i opet na kraju otkazu. Nabavio sam jos nekih dijelova ali nisam stigao slikati pa cu i to za koji dan :)
 
Član
malo off topica,zoves li se ti mozda Mario ja msm da smo u osnovnu zajednu isli ako nisam u krivu
 
Član
nek je sa srecom nova vozilica, samo se nadam da nece sad golf da ostane ovako ne dovrsen s obzirom da si uzeo drugo auto!
 
Član
Radovi su ti opasni , bas bi ovo moglo biti ekstra , samo sto su te felge bas jebene , treba ti ovjes od kamiona da to izdrzi :D
Sa g60 rubom i malo sirenja moze to leci , ali koliko je korisno ne znam :D.

Svaka cast i sretno :)
 
Član
nek je sa srecom nova vozilica, samo se nadam da nece sad golf da ostane ovako ne dovrsen s obzirom da si uzeo drugo auto!
Hvala druze, ma nece ostati ovako to je 100%, mora izaci na cestu, trojku cu da mi je auto za skvaki dan, a dvojka mora biti sklopljena :D
Radovi su ti opasni , bas bi ovo moglo biti ekstra , samo sto su te felge bas jebene , treba ti ovjes od kamiona da to izdrzi :D
Sa g60 rubom i malo sirenja moze to leci , ali koliko je korisno ne znam :D.

Svaka cast i sretno :)
Trebalo bi da lici na nesto na kraju :D Felge ako ne mognu na njega mogu na trojku. Ma lako mi je za ovjes, nisu seleni i kugle bar za dvice skupi :D
I ja mislim da mogu stati pa vidjet cemo kako ce ispast na kraju.
 
Top