Golf II G60 Rallye umbau na VR6 Turbo

Golf II G60 Rallye umbau na VR6 Turbo

dellas je napisao(la):
Najbolji je motorni prostor :cool: Ostatak auta nije nista preterano spektakularan...

slazem se ;) ove felge mu ne stoje nikako a pravi je off onaj seat toledo lip :icon_mad:

dellas je napisao(la):
Najbolji je motorni prostor :cool: Ostatak auta nije nista preterano spektakularan...

slazem se ;) oce felge mu ne stoje nikako a pravi je off onaj seat toledo lip :icon_mad:
 
Član
Nigdje veze mame mi:icon_confused:

Motor ekstra, ostatak promašaj. Ona skela unutra je baš praktična, pogotovo kada klepiš glavom u nju:icon_eek:
 
Član
joj da mi je njegove felge ;)

ali da su ovako sredzene

2104107739_4f8d486dce.jpg
 
ej druze ove felge jesu premocne alii ono sto sam rekao zaone sto su na golfu iz ove teme da to nisu samo felge koje njemu pristaju ;)

te kao sa tvoje slike su prejake i bila bi cetvorka premocna jer kad sam one sive vidio ostao sam bez daha :icon_biggrin:
 
nermin suljagic je napisao(la):
bio je i jedan u zivinicama Rally crveni,na lajsnama mu je G60 pisalo cini mi se,ali lola mu uvalio dizela,i nevidjam ga vise.....i bolje je sto ga nevidjam :icon_mad:

Nikad mi takvi ljudi nece biti jasni... To je svetogrđe
 
Član
German_pwr je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
bio je i jedan u zivinicama Rally crveni,na lajsnama mu je G60 pisalo cini mi se,ali lola mu uvalio dizela,i nevidjam ga vise.....i bolje je sto ga nevidjam :icon_mad:

Nikad mi takvi ljudi nece biti jasni... To je svetogrđe

Debil na kvadrat,mogao ga je prodati nekome ko cijeni takve aute i kupiti dizela ako mu je do stednje a ne unistiti takvo auto.
 
Da to nije onaj iz Odzaka tamo mozda? Znam da sam bio kod nekih likova koji su imali crvenog G60 i doradjivali su motor za SR, znam da je tip govorio da je turbo veci, nabrajao je sta je sve radjeno, zaboravio sam ima par godina od toga, pa je motor iz auta prodan, a u golfa ubacen dizlo, i tako je stajao pred kucom, a origigi g60 bio....
 
Top