Golf I

Golf I

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast....di si nabavio otaj tepih.....sta se moze nabavit nov...koliko novaca?pozz...respect the project....pozz
 
Član
na autootpadu reljevo. inace radjen je sa caddy-ja a svi znate da caddy nema zadnja sjedista tako da je i tepih kraci.
 
Član
kupljene druge alu felge.
U pitanju su 15'' RH

f_1m_90d3fc5.jpg

f_11m_3309bb4.jpg

f_12m_a192b5d.jpg

f_13m_7ba6f21.jpg
 
Član
dobre felge,imao sam ja ovakve na pasatu,samo nisu bile uvucene(offset) i nisu bile s poklopcima...cvrste nenormalno,stari par puta uletio u rupe s njima nista nijednoj,jedna je bila balansirana sa 5g...tesko ces ih skrsit...dobro mu stoje,jos dok legne na njih bice extra
kako kec gura 15-ke?:)
 
Super Moderator
meni se vise svidjaju stare felge a i ove nisu lose dobre za promjenu :D
fin kec kako god i dobar projekat :D
 
Član
dario18 je napisao(la):
dobro ce mu leci felge, samo ga jos spustit, a ne znam i sta cekas imas opruge ako se ne varam

prodate opruge davno. u proljece ide na spustanje i to kad mu se limarija sredi tako da to i lici na nesto
 
Član
edoze je napisao(la):
dobre felge,imao sam ja ovakve na pasatu,samo nisu bile uvucene(offset) i nisu bile s poklopcima...cvrste nenormalno,stari par puta uletio u rupe s njima nista nijednoj,jedna je bila balansirana sa 5g...tesko ces ih skrsit...dobro mu stoje,jos dok legne na njih bice extra
kako kec gura 15-ke?:)

Ma na keca mogu 17-ke, a ove mu 15 nista ne prave problem, ipak je tu 1800ccm, mora da ide.
 
Član
fin pravo kec materemi:icon_smile: pa burazeru stare fele daj da on na puntakisa postavi;) vidim na ovoj jednoj felgi se vidi punto i sta je ono stavljene celicare:icon_question::icon_question:
 
Član
dobar kec
sviđaju mi se te crne feluge,
ima moj drug iste take na hondi prelude kabriolet i njoj super leže
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top