Golf I :)

Golf I :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
toon je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
aaaaa kralj si!!1
A za motorni prostor samo jedno pitanje
KAKO???

Zagladjivanje! ;)

Izvadis motor,kabele,zice i vodilice sakrijes u balobran ,a sve ove spremnike za tekucine premjestis gdje god mos.Zatim se motorni prostor presvuce stakloplastikom na mjestima gdje je potrebno naravno ,da to sve izgleda glatko.I onda zadnje sto trebas ofarbat ,vratit motor nazad i volila!

bilo u poweru :D

meni samo glupo jer nakon nekog vremena, recimo 2-3 godine, naprezanja karoserije tamo di je zaglađivano popucaju fiber i git masa, al hebiga, valjda im popravak ne igra neku ulogu :icon_twisted:

Da,da u Poweru,nisam ni ja znao dok nisam procitao ;)

A meni nije zbog toga glupo,nego je generalno glupo,sta ce mi to kojeg vraga? :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
toon je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
aaaaa kralj si!!1
A za motorni prostor samo jedno pitanje
KAKO???

Zagladjivanje! ;)

Izvadis motor,kabele,zice i vodilice sakrijes u balobran ,a sve ove spremnike za tekucine premjestis gdje god mos.Zatim se motorni prostor presvuce stakloplastikom na mjestima gdje je potrebno naravno ,da to sve izgleda glatko.I onda zadnje sto trebas ofarbat ,vratit motor nazad i volila!

bilo u poweru :D

meni samo glupo jer nakon nekog vremena, recimo 2-3 godine, naprezanja karoserije tamo di je zaglađivano popucaju fiber i git masa, al hebiga, valjda im popravak ne igra neku ulogu :icon_twisted:

Da,da u Poweru,nisam ni ja znao dok nisam procitao ;)

A meni nije zbog toga glupo,nego je generalno glupo,sta ce mi to kojeg vraga? :D

istina, to je dodatna tezina na automobilu, bolje sve poskidati i jaci motor u nutra i nastao je sleeper :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top