Golf I VR6

Golf I VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
RE: Golf I  VR6

kec je ikona i točka...ima dušu,izgled ma sve...fuck new rabish...old school rulla...
 
Legend
addo je napisao(la):
Mislim da su se slike vidjele ali neko (citaj: Daki) ih je, mislim maknuo! A i mene sad interesuje sta je bilo! :)

Sto bi ih daki maknuo ???? cccc

Otvorio sam da vidim mogu li nekako direktan link prebaciti na neki server pa da snimim na komp pa da je ponovo dignem fotke kad se prvi put nisu vidjele, medjutim trazi mi da se regam na forum i odustao sam.. cccc

Iznenadjujes me,, ali nije problem..
 
Član
RE: Golf I  VR6

daki je napisao(la):
addo je napisao(la):
Mislim da su se slike vidjele ali neko (citaj: Daki) ih je, mislim maknuo! A i mene sad interesuje sta je bilo! :)

Sto bi ih daki maknuo ???? cccc

Otvorio sam da vidim mogu li nekako direktan link prebaciti na neki server pa da snimim na komp pa da je ponovo dignem fotke kad se prvi put nisu vidjele, medjutim trazi mi da se regam na forum i odustao sam.. cccc

Iznenadjujes me,, ali nije problem..

Pa mislio sam da si ih maknu jer su mozda slike nedozvoljenog sadrzaja! Jer sam vidio da si ih ti prepravljao! Nista zlonamjerno nisam pomislio! ccccccc :lol:
 

mgm

Član
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kec vristi, neda gledat u sebe...
fakat je predobar, svidja mi se enterijer pravo, tabla od trice kolko sam ja vidio?
svaka cast... samo molim te, mozel jedno pitanje?
koliko si ukupno ulozio u njega? fakat me interesuje!
pozdrav ;)
 
Član
RE: Golf I  VR6

ozbiljno ti kazem jer davno nam je govorio da mu ostavljamo komentare na engleskom jer ne razumije bas bosanski! S Kosova je!!
 
Administrator
RE: Golf I  VR6

bio sam brzi, astrit kasnis
63l16bo.jpg

5x96yky.jpg

4u4633s.jpg


http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=2956
 
Član
RE: Golf I  VR6

Vlasniku svaka cast na ulozenom trudu i novcu, vidi se kvalitet. Prelijepo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top