Golf GTI za 2013.

Golf GTI za 2013.

Član
Anais je napisao(la):
Koliko kosta novi GTI, za iste pare mozes uzet tri puta bolje auto... Neznam fakat koliko moras bit blesav da izvalis pare za GTI-a, vjerovatno ludo zaljubljen u GTI

Trebas biti GTI FAN :lol:
 
Član
sema911 je napisao(la):
pa kada dodjes na kafu u oblizni lokal ljudi te odma gledaju sa postovanjem ako parkiras novog golfa
I to jos nije mocni 2.0 tdi nego cak getaca ima crveni tepih da ti stave kad dodjes zasluzeno :lol:
 
Član
Kako su krenili sa ovim verzijama golfa postoji mogucnost da ce osmica biti i u kedi verziji :lol::lol:
 
Koga briga za prodajom :icon_question:

Tuning forum i pricate o rezultatima prodaje, a ja znam da Winterkom baca drkice na rekord Meganea RS-a i ostvarenja na Nordschleife-u, govoreci "Dzaba nam pare kad smo hadumi i ne znamo napraviti auto, ali makar ga one budale iz Bosne kupujU" :lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Koga briga za prodajom :icon_question:

Tuning forum i pricate o rezultatima prodaje, a ja znam da Winterkom baca drkice na rekord Meganea RS-a i ostvarenja na Nordschleife-u, govoreci "Dzaba nam pare kad smo hadumi i ne znamo napraviti auto, ali makar ga one budale iz Bosne kupujU" :lol:

Hocu da ti kazem da je Golf GTI legenda, i da je konkurencija dva puta brza na stazi, opet ce vecina trazit Golfa, i to nije samo u BiH, ko sto ti kazes... ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
ali makar ga one budale iz Bosne kupujU" :lol:

U Bosni kupuju GTIa ali kad je star 20 godina. :lol:

gaga je napisao(la):
Hocu da ti kazem da je Golf GTI legenda, i da je konkurencija dva puta brza na stazi, opet ce vecina trazit Golfa, i to nije samo u BiH, ko sto ti kazes... ;)

U pravu si,prodaje se zbog stare slave .
 
Top