Golf gti project...

Golf gti project...

Član
Eh evo i tebe ovdje heheheh,to majstore,glavni majstor i doktor za dvojke na Sedreniku ahhahahahahaha,projekat i po i plus jako pohvalno sve sam momak radi od limarije farbanje i svega ostalog nikakvi majstori nista sve sam radi uz pomoc prijatelja hehehehhe,pozdrav od Vede i sutra se vidimo da pregledamo radove ;);)
 
Član
Eee enesse ovdje je pri kraju posao,auto je komplet uradeno,novi poklopac gepeka,novi pragovi,novi zadnji rubovi,novi lim oko rezervoara,nova prednja vrata,sjedista komplet prednja i klupa od trojke VR,znaci auto je komplet bilo oguljeno do lima i nanesene su na pod i iznutra 4 razlicite zastite,auto je sad u sprickitu i treba da se farba ovih dana aBd,a ovo je momak sam sve uradio uz pomoc oca koji je nadgledao radove i pomogao,kos motora oguljen do lima i tu su 3 razlicite zastite plus boja koja je zavrsni sloj,a kako se auto rastavljalo vidjele su se grozote prethodnih majstora na baterije,truho lim se uopste nije rezao nego ono vari lim na lim nece se vidjeti al kad se pocelo raditi vidjelo se sve,sad je auto pic pic sve je po ps-u uradeno ;)
 
Član
hvala heh...ma ide po planu samo lagano.nema jos malo posla sprickit nabacit na vrata,gepek i blatobrane i spreman za farbanje.a on je oguljen citav do lima samo krov nije.ma joj bilo je posla al eto blizi se kraju:cool:
 
Top