Golf Gti 16V

Golf Gti 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da predstavim svoje najdraze auto:
radi se o golfu MkI GTi 16V stanje vise manje originalno ( gti rubnjaci, prednji i zadnji spojler....), motor je 1,8 16V KR (139ks) sa usisnom granom od scirocca 16V KR, mjenjac originalni od jedinice gti preslozen sa 5 brzinom od 1,9 Td.
kocnice naprijed od dvojke 16V 256mm, nazad obicni diskovi.
amortizeri naprijed fk gewinde sa koni uloscima, nazad koni adjustible.
od dodatne opreme ima jos i alu 8x14 naprijed ET20, nazad 15, original hella crne stopove i jos par sitnica.... i LPG koji je u planu skinuti ovih dana.

 
extra je golf svaka čast a ima još jedan u splitu što mi se sviđa crvene boje sa felgama borbet bs isto ST table i dizel je u njemu ima duboke branike onaj mi je pervezan
 
Legend
super si ga uradio marko,...ovako to ide ;) ima nekih sitnica....al o ukusima se ne raspravlja ;)
 
Divan auto...Sto Trizex rece "tako treba da izgleda kec"...Sacuvao si ga u onim izvornim oblicima i mjerama sto me jako veseli...Bas po mjeri...Svaka cast...Sretno u nastavku..
 
Član
Svaka čas na trudu i uloženom vremenu i novca ali SVI golfovi su mi osobno ružni ma kako god bio ... ali ako je tebi ljep i meni je ;)
 
Član
hvala svima na komentarima :)
vw-damir: nije auto slagan ni za 402 a i nije da ide nesto strasno, ide taman za normalnu voznju :). najvise sam ga vozio 230 po satu ali vjerojatno krade sat. iman negdje filmic di ide toliko i sliku di je 220 na satu. kada nadem stavim. inace auto je na plinu :)
dado: taj kec mi je od skolskog kolege stvarno je auto meni preljep, ali on opet uvik kada vidi mog poludi i planira i od onoga raditi ovakoga samo crvenoga :) : original je original :).

na autu ima jos posla i previse samo sam poceo slagati dvojku i previse para ulagati u nju tako da nemogu oboje raditi odjednom a kuci ima jos golfova koji zahtjevaju puno para i rada. ako ikada i budem sto raditi na njoj biti ce ista ovakva samo ce sve biti novo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top