Golf gti 16v kr problem struja

Golf gti 16v kr problem struja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovako ako moze neko da neato pomogne bio bih zahvalan.golf mi kada je ladan sve normalno vuce ide super cim se ugrije masina na niskim obrtajima znaci do 2000-2200 obrtaja pocne da radi kao na dva klipa gubi mi struju negdje e sad sta li je u pitanju?inace kablovi od svecica se bas ugreju dal je moguce da je do njih????hvala
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr pro lem struja

I jos nesto da pitam da neotvaram novu temu,grije mi se previse iako ga normalno vozim temperatura mu skoci znaci preko pola i odma se pali ventilator dal je mozda zbog vrucine il je moguce da termostat neradi kako treba?
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr pro lem struja

Imal neko da mu se desavalo slicno???
A nasao sam kablove neke sad neznam dal valjaju da kupim a kostaju 20 km nisam pitao koje je marke.
 
RE: Одг: Golf gti 16v kr pro lem struja

dado gti je napisao(la):
Imal neko da mu se desavalo slicno???
A nasao sam kablove neke sad neznam dal valjaju da kupim a kostaju 20 km nisam pitao koje je marke.

Nema neke??
Kupi kablove za 16v...pogledaj usput rotor i kapu.
Moguce je da ti termostat otvara na 87stupnjeva pa po ovoj vrucini nije cudo da temp.malo pobjegne,nista strasno ukoliko ne bude pretjerivalo...ako si cesto u gradskoj voznji i guzvama najbolje ti je da prebrikujes zice na termoprekidacu da ti ventilator pali odma u 2 brzinu...u suprotnom ce ti 1 brzina raditi konstantno sto nije bas dobro kao ni za rashladit motor tako ni za akumulator.
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr pro lem struja

Hvala dzine kupujem odma kablove i kapu novu i finger i vidjecu ako ima termostat bolji i to zamjenit i javim vam sta je bilo.hvala
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr grije se previse

Ljudi ja neznam dal je noemalno posto ga vozim prvo ljeto previse se grije vozim 90 u petoj i temperatura skoci izmedju polovine i crvenog i neopada nikako.
 
RE: Golf gti 16v kr pro lem struja

Normalno je za golfa 16v da kazaljka predje malo pola...jel ima jos kakvih cudnih simptoma?mozda ti kazaljka ne pokazuje dobro...probaj ga malo tako gasirati na vrucinama vidi sta ce se desiti...
I da koliko ti pokaziva temp ulja?
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr problem struja

Tem. Sam rijesio falilo ulja i to dosta a kablovi preskupi 140 km moram potrazit polovne negdje ako nadjem mada samo mi trza kad vozim laganije nerazumijem zasto.

dado gti je napisao(la):
Tem. Sam rijesio falilo ulja i to dosta a kablovi preskupi 140 km moram potrazit polovne negdje ako nadjem mada samo mi trza kad vozim laganije nerazumijem zasto,a cim predjem 2000-2200 obrtaja normalno sve.sutra cu oterat kod elektricara da malo ispita dal su kablovi il do razvodnika nesto mozda kapa il finger.



Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Одг: Golf gti 16v kr problem struja

Upravo dosao od prijatelja odklonjen kvar.prijatelj mi drzi odpad tako da sam isao kod njega i isprobao kablove i nije bilo nego do kape razvodne bila je puklaispod nije si vidjelo uopste i tu mi ke rasipalo struju.sad ide normalno nema problema.hvala svima za pomoc.moze lok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top