golf gti 16v kr nova masina

golf gti 16v kr nova masina

Član
pa da druze znam to al kod mene je malo hemija ubzizgavanje i instalacija od pl al je ubacen motor na tu instalaciju od kr :) pa je bilo problema promjeno sam k glavu sad moram jos napravt pumpu org jer je ubacena ona od audija vasnjska sto vuce sama sebi goriovo al od el dizni pa sad jebe to jos al imam sve samo trebam namontirat pa cu vidt onda kako ce se ponasat
;)
 
Član
bogzagti je napisao(la):
pa da druze znam to al kod mene je malo hemija ubzizgavanje i instalacija od pl al je ubacen motor na tu instalaciju od kr :) pa je bilo problema promjeno sam k glavu sad moram jos napravt pumpu org jer je ubacena ona od audija vasnjska sto vuce sama sebi goriovo al od el dizni pa sad je*e to jos al imam sve samo trebam namontirat pa cu vidt onda kako ce se ponasat
;)

5 bara minimum za KRa ,mozda cak i 6 preporucuju i ja sam nedavno kupio novu za bas za kr koja ima 6 bara deklariranih i motor radi ko singerica,cupa a prije toga je bio za quratz,K-Jetu trebaju visoki pritisci.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
pa da druze znam to al kod mene je malo hemija ubzizgavanje i instalacija od pl al je ubacen motor na tu instalaciju od kr :) pa je bilo problema promjeno sam k glavu sad moram jos napravt pumpu org jer je ubacena ona od audija vasnjska sto vuce sama sebi goriovo al od el dizni pa sad je*e to jos al imam sve samo trebam namontirat pa cu vidt onda kako ce se ponasat
;)

5 bara minimum za KRa ,mozda cak i 6 preporucuju i ja sam nedavno kupio novu za bas za kr koja ima 6 bara deklariranih i motor radi ko singerica,cupa a prije toga je bio za quratz,K-Jetu trebaju visoki pritisci.


pa da sad imam jedan prblemcic kad je hladan radi super cim se ugrije nece da prima gas sta bi to sad moglo biti dal nije do davaca onih na glavi sto daju procesoru informacije ? ili do sonde na aupuhu ima dole na glavi neka 2 davaca jedan je bjeli jedan kafeni veci imaju dzekovi na njima kad skinem sa tog bjelo0g kabal onda primi gas al malo teze znaci kad ga skinem krene se ugasiti kad vratim onda radi znaci nabijem gasa i skinem i onda primi cim pustim gas ugasi se dal to nije do pumpe nace kad je hladan odrezuje ko lud i vuce fino i sve cim se ugrije problemi sad ovo nije do k glave dizne su ok gumce nove na njima ajd pisite ;)
 
bogzagti je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
pa da druze znam to al kod mene je malo hemija ubzizgavanje i instalacija od pl al je ubacen motor na tu instalaciju od kr :) pa je bilo problema promjeno sam k glavu sad moram jos napravt pumpu org jer je ubacena ona od audija vasnjska sto vuce sama sebi goriovo al od el dizni pa sad je*e to jos al imam sve samo trebam namontirat pa cu vidt onda kako ce se ponasat
;)

5 bara minimum za KRa ,mozda cak i 6 preporucuju i ja sam nedavno kupio novu za bas za kr koja ima 6 bara deklariranih i motor radi ko singerica,cupa a prije toga je bio za quratz,K-Jetu trebaju visoki pritisci.


pa da sad imam jedan prblemcic kad je hladan radi super cim se ugrije nece da prima gas sta bi to sad moglo biti dal nije do davaca onih na glavi sto daju procesoru informacije ? ili do sonde na aupuhu ima dole na glavi neka 2 davaca jedan je bjeli jedan kafeni veci imaju dzekovi na njima kad skinem sa tog bjelo0g kabal onda primi gas al malo teze znaci kad ga skinem krene se ugasiti kad vratim onda radi znaci nabijem gasa i skinem i onda primi cim pustim gas ugasi se dal to nije do pumpe nace kad je hladan odrezuje ko lud i vuce fino i sve cim se ugrije problemi sad ovo nije do k glave dizne su ok gumce nove na njima ajd pisite ;)

Utome i je problem i ja to pricam cijelo vrijeme...ako ti je KE-jetronic,moras imati ispravnu i lamda sondu i knock senzore i svu ostalu elektroniku....radit ce on tebi i bez toga ali kako ce ici i koliko ce trositi to je problem....

Svaki taj 16v motor nebitno bio kr,pl9a...ljeti i na toplo moze raditi ajmo reci bez ikakve instalacije zaverglaj anlaser i on ce upaliti...ali kad dode zima i hladnoce e onda nastaju problemi...nece da upali,prelijeva gorivo,trokira,ne vuce,ne prima gas,trosi 20L....ida ne nabrajam dalje....

Znam ja po sebi dok nisam izmjenjao sve novo nisam bio zadovoljan...tako svi misle dok radi valja i voza se,pa kad ih netko sa istim motorom u istom autu sapere 100m na 402 onda se cude:D

Zato i od 10 16v masina 2 idu i trose kako treba;)

A to sto spominjes da nece da vuce na vruce....zamijeni taj termo davac na glavi sto si spominjao u predhodnom postu
 
Član
vako znaci auto cim se ugije nece da radi had je ladan radi bez mane cim pocne dizat temperaturu onda nece fakticki samo radi dok je hladan motor jutrs sam doso samo darno kljuc upali radi ko sat prvovzo jedan krug super ide vuce prima gas cim sam doso kuci kad se malo digla kazaljka od temperature odma nece kako sam naveo na autu nije pumpa od golfa vec od audija dal sad ona ga zeza nemam pojma dok ne stavim orginalnu pumpu i kuciste nemogu znati nista kako ce se ponasat sto se tice sonde na auspuhu ima sonda knock senzor i prikpopcan je zamjeno sam kablove stavio druge kapu skido sam sa 9a motra indikartor zamjeno isto se desava sve znaci nije do njega jos mi ostaje pumpu da namontiram orginalnu od 5 bara za pl motor pa cu vidjeti ako onda bude jebavo onda je samo sonda na auspuhu nema sta drugo biti jer k glava je dobra dizne su dobre ne plljuju nove gumice na diznama struja dobra znaci samo pupma i sonda jebo mu ja mater :icon_mad:
 
Član
Takodjer moze biti da pumpa kad se ugrije nema pritiska i onda ne vuce,nemoze u visoke okretaje,tako je meni bilo dok nisam stavio novu pumpu a mozda je regulator pritiska goriva wur koji kr ima na glavi motora ispod razvodnika i sa 2 crijeva je vezan sa K-glavom neznam imas li to sada sa KE-Jet ubrizgavanjem,mislim da ima i pl i on je povezan sa radnom temperaturom glave.

I sam sam to prolazio,moja sucut :lol: a KE je poluelektronac i jos je kompliciraniji od orginalnog KR-ovog ubrizgavanja,majko mila :icon_biggrin:
 
Član
ma jebo mu ja mater stavicu drugu pumpu a taj regulator ima al je na k glavi sa strane preko njega ide povrat gorvia nema taj na glavi ko kod pravog kr-a ja sve mislim da je pumpa tako je mene kr zajebvao bivsi al vidjecu dok ga ne napravim neodustajem ili cupam sve ubacujem kr ubrizrecegavanje ili ce ovo da radi trece nema ;) imam volje to je bitno :icon_smile:
 
Član
bogzagti je napisao(la):
ma jebo mu ja mater stavicu drugu pumpu a taj regulator ima al je na k glavi sa strane preko njega ide povrat gorvia nema taj na glavi ko kod pravog kr-a ja sve mislim da je pumpa tako je mene kr zajebvao bivsi al vidjecu dok ga ne napravim neodustajem ili cupam sve ubacujem kr ubrizrecegavanje ili ce ovo da radi trece nema ;) imam volje to je bitno :icon_smile:

KRovo orginalno K-Jet ubrizgavanje je zakon ako ga mozes naci,nemas elektronike gotovo pa nikako,jednostavan mehanicki sustav prilicno pouzdan cak mi je jako drag jer nema dosadnog maf-a .lambde i ostalih sr koji su me ebavali na digifantu,pumpa goriva im je problem u vecini slucajeva ;).Rijesit ces ti to a onda ce ti biti drago ;)
 
Pl instalacija nema WUR.
Kreni od te pumpe...a iskreno moze biti svasta...tako sam i ja jednom imao ludi simptoma i sve zivo sam pretresao....i na kraju kad vise nisam znao sta cu,kontam vjerovatno je komp.zasteko...ja da ga skinem,kad valjda puknuta mi bila plastika sto pokriva motoric brisaca i kompjuter i ulazila voda i oksidirao jack od kompijutera...uzeo kontakt sprej 10km ocistio i auto radi ko sat....sitnica glupa me kostala 10dana zivaca i svega:D
 
Član
a znam kole prosli kr mi je radio ko sat samo pumupa ga zezala zamjeno i gas ma nacu ima toga :) ako se ovo nebude dalo napravt :cool:

bogzagti je napisao(la):
a znam kole prosli kr mi je radio ko sat samo pumupa ga zezala zamjeno i gas ma nacu ima toga :) ako se ovo nebude dalo napravt :cool:

a upravu si majstor dziine pokusacu sve samo da dobijem kuciste od pumpe pa da mogu namonrirtatt ;)
 
Član
e ovako narode sto se tice auta sve sam kvarove rijesio sto se tice motora motor radi perfekt sad zamjeno sam k glavu i pumpu stavio org sa kutijom radi bez mane sad sve ok sto se tice toga.... u medju vremenu samo imo jedan ne planiran kvar naime bila mi je voda u autu kaad sam ga uzeo pa sam ja ispustio al mi je ostalo u malom hladnjaku i ppuko je kad je smrzlo pa sam kupiio drugi 18 km nov i garanicija god dana sve sam namontiro sve funkcionise auto ide na regestraciju sutra preko sutra zimske sve 4 gume stavljene nove ganjc 14 ske celiccare ide super povlaci guzva asfalt i potrosnja nije strasna na odnosu zime koliko je jaka nasu sa permant eto toliko evo nekih slika za sad :cool:






 
Član
GTI FAN je napisao(la):

tacno bi ono sto si ti kole reko pumpa jebavala dok je hladan kad se ugirije zafali pritisska sad kad sam namontiro org od pl-a radi perfekt auto pali na covku hvala svima na savjetima ;)
 
Top