GOLF GTI 16 V

GOLF GTI 16 V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mali update mog getasa

Evo malo slika mog getasa...evo ovako:Golf je kupljen sa 1.3 B motorom,sa klasicnom opremom...ugradjivan motor GTI sa 16V,komplet je lakiran,naprijed RS spojler,pozadi obicna duboka karambolka,felge RC 195/50 R15,muzika:cd player mp3 JVC 4x50W,cetiri zvucnika,naprijed 2 po 50W,pozadi 2 po 150W,woofer KENWOOD 800W,pojacalo KENWOOD 2x400W....toliko zasad,u planu je jos lonac REMUS double exhaust.....et da cujem vasa misljenja...:icon_smile:
 
Član
RE: Evo i mene.....

Iskreo, vise preferiram ka old school-u tj. nesvidja mi se ova rs karambolka. Mnogo ljepsi bi bio sa obicnom dubokom i gti spojlerom(nastavkom- ralicom).
Inace, auto je lijepo uradjeno;)

p.s.

bbs i borbet felge:)
 
RE: Evo i mene.....

vw_damir je napisao(la):
Iskreo, vise preferiram ka old school-u tj. nesvidja mi se ova rs karambolka. Mnogo ljepsi bi bio sa obicnom dubokom i gti spojlerom(nastavkom- ralicom).
Inace, auto je lijepo uradjeno;)

p.s.

bbs i borbet felge:)
Imam BBS felge,ove mi se vise svidjaju,evo slika s BBS
 
Član
RE: Evo i mene.....

Golfic nije losh.. Po meni mu ne stoji ovaj rs branik nikako... Ili klasicni, sa dodatnim spojljerom ili gti-ovom ralicom... Moram reci da mu fele ne stoje nikako, jos ako cemo gledat da nema cepova... Trazi kakve petokrake ili nesto drugo... I moj prijedlog da skratis rucicu mjenaca... I da skines one plavkaste trakice, povis siroke lajsne sto idu duz auta u onom kanalu... Te ako smijes folije roknut...Sjele bi mu kao lude... A na ovo navedeno dodat kakav lijep lonac i to je to...
 
RE: Evo i mene.....

ErRoR je napisao(la):
Golfic nije losh.. Po meni mu ne stoji ovaj rs branik nikako... Ili klasicni, sa dodatnim spojljerom ili gti-ovom ralicom... Moram reci da mu fele ne stoje nikako, jos ako cemo gledat da nema cepova... Trazi kakve petokrake ili nesto drugo... I moj prijedlog da skratis rucicu mjenaca... I da skines one plavkaste trakice, povis siroke lajsne sto idu duz auta u onom kanalu... Te ako smijes folije roknut...Sjele bi mu kao lude... A na ovo navedeno dodat kakav lijep lonac i to je to...
Hvala drug,imam u planu remusov lonac,malo sam prezauzet poslom tako da skroz malo imam vremena za auto,to je to zasad,i jos sam mislio ubaciti kenwood dvd player....a sto se tice cepova,oni su mi ostali kod ovog covjeka sto sam kupovao felge,on je u stocu,pa cemo i njih nekako dostaviti...uglavnom hvala na prijedlogu!!!;)
 
Član
fin ti je golf mada nebi bilo lose da skines ovaj prednji branik i stavis obicni duboki il tanke branike napravis usisnik na blatobranu ove bbs felge i u pod i dio di do jaja to je moje misljenje al svak radi onako kako se njemu svidja i u skladu sa svojim mogucnostima pozz
 
Hvala drug na prijedlogu,vidim da se nikom ne svidja ovaj branik,samo meni....al ne znam sad sta bi uradio,u velikoj sam dilemi....
 
Član
pa to je vrlo jednostavno ako ti se svidja ostavi ga nediraj ga jer vozas auto za sebe i sredjujes ga za sebe a ne za druge
 
Član
Ma drzi se german styl-a qme tj. vrati mu obicnu duboku sa gti spojlerom i stavi mu te BBS sto imas i imat ces prelijepu dvojku...
 
Član
OK auto, samo nove felge i opruge nabacit za pocetak,
prodas te BBS i ove RC i kupis neke druge i to je to!
 
Zao mi ovog branika jer sam se stvarno namucio dok sam ga uradio i postavio,dobio sam ga slomljenog pa sam to radio sam,prepravljao,krpio,farbao....i kad sam ga postavio (jedva),nekako mi se dopao i uklopio mi se,tako da mi je sad tesko poslije svega da ga skidam,mislim da se necu jos odluciti za to,al hvala na prijedlozima...:cool::cool:I usput ako ima ko remus lonac na prodaju da se dogovorimo....
 
Član
ma RS karambolka moze i proci al ove felge jos bez cepova su kriza.
Nije nista zlo namjerno prijatelju al bolje ti je ove BBS stavit ptivremeno i rucicu mjenjaca krati pod hitno. Sretno u daljim radovima
 
ima ti emirex na forumu dobar lonac sa nastavcima ako ga nije prodo njega kontaktiraj znam da ga je kupio na fiata pa mu nije odg e sad dali je opet na prodaju neznam morat ćeš ga pitat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top