GOLF GTI 16 V

GOLF GTI 16 V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni bi bio ljepši sa BBS-om, bez tog prednjeg ćuning branika, te slike škorpije, bez tih srebrnih brisača, bez te drvene hoblić ručice mjenjača... kad to skineš, mogao bi uštimati i zadnji branik, ošmirglati tu hrđu u gepeku i olakirati, promjeniti taj volan, srezati malo šaltejbl, nabaciti neku spuhu, skinuti presvlake i naći neke makar GTI standard siceve ...

I može li slika motora ?
Jesi kočnice radio ?
 
Član
RE: Evo i mene.....

Golf 2 1.8 16 V je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Iskreo, vise preferiram ka old school-u tj. nesvidja mi se ova rs karambolka. Mnogo ljepsi bi bio sa obicnom dubokom i gti spojlerom(nastavkom- ralicom).
Inace, auto je lijepo uradjeno;)

p.s.

bbs i borbet felge:)
Imam BBS felge,ove mi se vise svidjaju,evo slika s BBS

jako lijep golf sa bbs i normalnim dubokim branicima.... nego sad ovo sto si napravio od njega... al tvoje auto tvoja furka..... sretno u radovima... i extra je....

naravno bitno je da je VW
 
Izmjena motora...

Vozdra!!!Izvinjavam se zbog odsutnosti,nisam odavno bio na forumu al imam pravi razlog...:lol: sa tuznom vijesti,prodat gti motor iz golfaca i vracen 1.3 B:icon_sad::icon_sad: Golf je od danas na prodaju,ispala mi musterija za motor,davao fine pare i sta cu..prodao ga...radio sam punih 15 dana na stavljanju motora i evo slikica sa sadasnjim motorom,mrak je bio kad sam slikao pa se i ne vidi bas kako treba....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top