Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

Dobro je isaplo sa folijama,a i boja mi se strasno svida na golfu svaka cast na izboru................
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

Folije su mu extra cucnule

Sto bi rekao nash idol Honda_Civic "MRAČNA STAKLA"
 
RE: Golf 6 (update LLumar)

Bojan je napisao(la):
Magnume bil se mjenjao sad za ovu šesticu :icon_question:

hahahah gtija da mjenjam za 6icu sta ti je hahahaha,,,,mozda za 6icu gtija al kad bi mi navadili malo unutrasnjosti iz 5ice pa stavili u 6icu hahahaha...

grandmaster vidio sam te danas ispred incognita ja gore bio u basti prosao si pored moje 5ice ne znam dal si primjetio :D .... felge ti izgledaju ko 16'' :D salim se fino auto nema sta :icon_biggrin:
 
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

@Magnum... da, vidio sam 5icu... a ja se pitam sto si navalio oko 3-5v... kad vidim kod tebe 3v pa reko' ajd, u redu je, za*ebo se...razumijem.... :lol::cool:

kakve su ti ono felge, 13"ke ? :D

poz
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

Pa i nije toliko tamno koliko sam mislio da ce 80% biti...fino pravo izgleda:cool:
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

gti od 105 ks :D:D:D:D i ti ga pretjera magnunme....

sestica je savrsena... ne znam koji je motor inside... nisam gledo pocetak teme... a llumar mu sjeo samo tako.... ODLICNO! SAMO NASTAVI! :lol:
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

prelijepa sestican, na slikama izgleda ko da si ga zatamnio 30%
 
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

GrandMaster je napisao(la):
@Magnum... da, vidio sam 5icu... a ja se pitam sto si navalio oko 3-5v... kad vidim kod tebe 3v pa reko' ajd, u redu je, za*ebo se...razumijem.... :lol::cool:

kakve su ti ono felge, 13"ke ? :D

poz

hahaha vidim ja da nisi ti za vw koncerna :D stariji modeli se moraju postovat pogotovo ako su ljepsi od novih:D jes 13'' iste ko i tvoje hahaha samo su ono meni fabricke cek dok ja stavim aftermarket pa ces da vidis kako se kupuju felge :icon_biggrin: ....ne bi ja 5icu s 4 vrata da mi je dzabe daju (ne bukvalno :D ) ja kad sam kupovao auto prvi je zahtjev bio 2 vrata ;)
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar)

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Magnume bil se mjenjao sad za ovu šesticu :icon_question:

hahahah gtija da mjenjam za 6icu sta ti je hahahaha,,,,mozda za 6icu gtija al kad bi mi navadili malo unutrasnjosti iz 5ice pa stavili u 6icu hahahaha...

Pa reko prodaš šesticu pa uzmeš r32 :lol:
 
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

nodiash je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
prelijepa sestican, na slikama izgleda ko da si ga zatamnio 30%

To sam i ja odma pomislio:icon_rolleyes:



to je na onoj jednoj slici gdje "sunce ulazi kroz sajbu":lol:, pa se zato dosta vidi...

inace, uzivo je mnogo mnogo tamnije....kao i na onoj posljednjoj slici...
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

lijep golf... tachograf ili km sat, je dosta slican mercedesovim novijim, tj kopiraju malo...
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

felge bas ne izgledaju male:icon_rolleyes: nije los golf,ne izgleda pretjerano zatamljeno:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top