Golf 6 vs Kadett

Golf 6 vs Kadett

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jučer u poslijepodnevnim satima, na području općine Ilidža došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je teške tjelesne povrede zadobio 56-godišnji S.B. iz Sarajeva koji je sinoć u 21.20 sati preminuo na Kliničkom centru na Koševu.
Nesreća se desila na Put Famosa u naselju Hrasnica kada su se sudarila dva putnička vozila marke golf kojim je upravljao 22-godišnji A.A., nastanjen na Ilidži te vozač kadeta S.B., koji je također živio na Ilidži.

Nastradali su prevezeni na Kliniči centar Univerziteta u Sarajevu, gdje im je ukazana ljekarska pomoć. Nesretni S.B. je podlegao od rana zadobijenih u nesreći, dok je A.A. dobio lakše tjelesne povrede, te nakon pregleda upućen na kućno liječenje.

Uviđaj su izvršili službenici MUP-a KS i dežurni tužilac Kantonalnog suda u Sarajev

:icon_sad::icon_sad:
 
Član
pa jel to onaj isti golf 6 sto se po gradu vozi, sto su mu ukrali felge bili.. Sta ce sad s momkom bit? Ko je ovdje u sustini kriv? Jel se ovaj s kadetom naglo ubacio i ovaj ga opalio? jer ja ne vidim tragove kocenja
 
Član
Astra je napisao(la):
pa jel to onaj isti golf 6 sto se po gradu vozi, sto su mu ukrali felge bili.. Sta ce sad s momkom bit? Ko je ovdje u sustini kriv? Jel se ovaj s kadetom naglo ubacio i ovaj ga opalio? jer ja ne vidim tragove kocenja

kadet mu je oduzeo pravo prvenstva prolaza... sam pao sam se ubio... ovo koliko je ishao je relativno, rekla kazala ukoliko se ne dokaze tragovi kocenja nece bit nigdje ni spomenuto itd itd ukoliko je bio trijezan te vozio registrovano i tehnicki ispravno auto nije kriv... nisam siguran i ukoliko se dokaze da je vozio brze od dozvoljenog da mu se ista moze stavit na teret mozda kazna za taj prekrsaj al ubistvo iz nehata nikako... znaci mozda dobije 1-2 mj oduzimanja i koju stoju kazne a kasko ce popravit auto i ostaje samo jedno ruzno iskustvo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top