Golf 6 2.0 TDI blinkanje lampice od grijača praćeno gubitkom vuče

Golf 6 2.0 TDI blinkanje lampice od grijača praćeno gubitkom vuče

Član
Drzi ga u trecoj / cetvrtoj brzini na vecim obrtajima i upalit ce ti safe mode. Skini filter zraka i vidi ispod njega crijevo u kakvom je stanju
 
Član
Svasta ces ovdje procitati. Sad kad napise jos, ma ja, ali to je bilo na autoputu i nisam vozio preko ogranicenja, samo 130...

Da sta je tu cudno,ja sam licno na autoputu na 120-130 vracao kljuc kada me je protokomjer zajebavao,nista se ne desi samo sve kazaljke dodju na nulu i vrate se se opet na staro i to je to
 
Član
Sličan slučaj sam imao na Golfu 4 :)

U vožnji se pali lampica grijača ja nazovem mehaničara kaže lik vidi odzadi nerade ti štopke. Ja tamo kad ono fakat nerade. Odem njemu on zamjeni onaj klipić ispod papučice kočnice i to mi riješi problem.

I dalje niđe veze.
 
Član
Nađene dvije greške na dijagnostici u ovlaštenom, PRVO - promijenio senzor izduvnih gasova koji se nalazi iza DPF-a, košta 250KM, DRUGO - ostalo promijeniti papučicu gasa koja košta 263KM jer i na njoj javlja grešku, ali ja s gasom nemam problema tako da bih radije otišao kod nekoga da mi skine papučicu i očisti kontakte pa da tek onda mjenjamo, uglavnom nakon promjene senzora više ne izbacuje ništa, majstor kaze to će biti to vjerovatno i bitno je veoma da se promjene iz razloga što on kad je pokvaren ne daje relevantne podatke računaru i onda automobil nece da pokrece regeneraciju što poslije dovodi do začepljenja DPF-a i ostalih raznoraznih problema, tako da je to bio prioritet i odrađeno je, odradio bih i papučicu ali kaže da trenutno nema toga na stanju a nije uspio poručiti, uglavnom u međuvremenu sam skontao odoh očistiti papučicu od gasa, kontakte očistiti i vratiti sve, nakon toga ako budem imao problema s gasom mjenjam i nju... Eto ukratko to je to :):):):)
 
Top