Golf 5 vibrira plastika

Golf 5 vibrira plastika

Član
imam problem


kad krecem smjesta s malo gasa ili vozim u drugoj na 1100 okr i dodam gas malo neka plastika vibrira i to bas onako jako. unutra se ne cuje jako ali izvana bas klepece

u prednjem kraju...neznam sta da trazim i gledam

mislio sam da je onaj usisnik zraka(on se i cuo ali malo) i njega sam slozio i on vise ne vibrira ali sad vibrira nesto drugo i to tri puta jace

a vibracije tj. klepetanje plastike su u prednjem kraju. znaci ostaje hladnjak prednji branik vezni i farovi.

jel imo tko takav problem???
 
imo sam isti problem 3 mjeseca sam visijo u itali u servisima vw sve gledali nista i meni oukne film staru za volan i ja sve prepipkavam a stara gas gas i nosac filtera od nafte se cuje slabo uradjeni nosaci im pokusaj sam otkovcati sa nosaca filter i vidis ondma jeli to
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
imo sam isti problem 3 mjeseca sam visijo u itali u servisima vw sve gledali nista i meni oukne film staru za volan i ja sve prepipkavam a stara gas gas i nosac filtera od nafte se cuje slabo uradjeni nosaci im pokusaj sam otkovcati sa nosaca filter i vidis ondma jeli to


e moze biti. ima logike :D e to te pitam

jedino njega nisam ni pogledao da budem iskren

@Aldin - nije, auto krece bez vibracija,podrhatvanja nema tj .bez gasa mogu kreniit i nema unutra vibracija ali oko motora bas plastika ili metal cak moze biti


Inace, danas sam bio kod majstora, digli auto na dizalicu, sve sve ispitali, auspuh uredan,sve uredno ali meni i dalje klepece

ali sutra taj za gorivo ispitujem obavezno

ako ima jos tko kakav prijedlog, slusam ;)
 
ja ti reko sve sam pregledo ispito nista kad sam poceo da skidam dijel po dijel naso sam da je filter za naftu.znas tako se skida?sam ga povuces prema gore malo jace i skine se, ako nista uzmi plastice fasne i pokusaj ga zategnuti sa njima i ides da probas auto nebi se trebo onda da cuje vec sam to uradijo na 4 gofa5
 
Član
znaci netrebam nista osarafljivati? sam ga povucem?

nisam ga nikad skido

ja sam vec mislio sutra skidat branik :D
 
Top