Golf 5 tdi na leru radi neravnomijerno

Golf 5 tdi na leru radi neravnomijerno

Član
Pozdrav ljudi imam problem kod Golfa 5 1.9 tdi 77kw kada je na leru osjeca se lagano treskanje,zamijenio sam set kvacila,provjerio dizne,zamijenio elektroniku dizna al problem je jos uvijek tu,primijetio sam kad upalim klimu da je treskanje manje.hvala unaprijed.lijep pozdrav
 
Član
Pozdrav ljudi imam problem kod Golfa 5 1.9 tdi 77kw kada je na leru osjeca se lagano treskanje,zamijenio sam set kvacila,provjerio dizne,zamijenio elektroniku dizna al problem je jos uvijek tu,primijetio sam kad upalim klimu da je treskanje manje.hvala unaprijed.lijep pozdrav
Kod mene je tako treskalo u leru i pri saltanju prva druga na passatu i bilo je do nosaca motara.. pa provjeri i to

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
 
Član
I kod mene isto tako trese u leru,obrtaji miruju sve uredu,prestane li kod tebe kad dodas sitno gasa ?
 
Član
ako nema, onda nije do nje.
Na feliciji smo imali taj problem, i bosch je bila problem, inače jako kvalitetne Lucas pumpe
 
Član
Prestane druze,ne znam ni sam sta vise da mijenjam :).pozz

Zato ja nisam nista htio dirati, bezvezan je kvar jer jedino sto trese nekad na leru,da ima vise simptoma pa hajd.Bezveze bacat pare i na kraju ne popravis sto je najgore.Jedino provjerit nosac motora, mada cisto sumnjam da je do njeg, mada i kod mene malo se osjeti da nosac ne valja, haj ga znaj.
 
Član
Zato ja nisam nista htio dirati, bezvezan je kvar jer jedino sto trese nekad na leru,da ima vise simptoma pa hajd.Bezveze bacat pare i na kraju ne popravis sto je najgore.Jedino provjerit nosac motora, mada cisto sumnjam da je do njeg, mada i kod mene malo se osjeti da nosac ne valja, haj ga znaj.
Ali evo prijatelj mi ima Audia A6 2.0 i imo je isti problem i u pitanju su klackalice nekakve bile :)
 
Top