Golf 5 šofer-šajba

Golf 5 šofer-šajba

Poštovanje svima,

Evo sad se normalno vozim kući, i spade kamenčić sa kamiona i direkt mi u šoferšajbu i napuče mi staklo (jesam i po***dio) . Nije to nešto puno ali ja to ne mogu gledati pošto sam detaljista...., a i sa vremenom će se 100% proširiti...........

U pitanju je golf 5 2008g. Interesuje me da li ima netko ko mi može nabaviti originalnu šajbu od golfa 5 polovnu ili novu nebitno da ima onaj znak VW, i da je profesionalac u obavljanju svog posla, da mi ne umasti auto i............................ ugl da to obavi sve kako treba.........


Hvala vam puno i pozz.
 
Član
Ne znam koliko ti se isplati novu kupovati. Naravno,i ja bih radije sa otpada polovnu original nego ove zamjenske sto prodaju.Mislim da ti nece biti tesko naci za peticu, kasnije nadji nekog iskusnog nek ti postavi.
 
Član
Ako nije malena pukotina u ovlastenom vw servisu to mogu popraviti i da se ne vidi nikako pukotina, kao da nikad pukla nije. Moguvreparirati manje pukotine...
 
Ako nije malena pukotina u ovlastenom vw servisu to mogu popraviti i da se ne vidi nikako pukotina, kao da nikad pukla nije. Moguvreparirati manje pukotine...
Nisam znao za ovo ma pukotina izgleda isto snježna pahuljica doslovno.......cca. 1cm. Pošto sam ja u Travniku, moro bi provjeriti da li to rade u auto BUBI VW.
 
Član
Ma moze se to uraditi, radili su pukotine 15cm linija i poslije toga nisi mogao naci gdje je bila pukotina. Samo odi u ovlasteni ili ih nazovi i pitaj.
 
Poravljeno staklo u NOVUS-u u Sarajevu, ljudi profesionalci...sta reći više. Ako ko ima neki sličan problem toplo ih preporucujem.
Pozz.
 
Član
Blago tebi pa si uspio popraviti, ja se danas vracam s mora kad iz suprotne trake kamencina i 2 kruga ko od case ostadose.
Sad mi valja po otpadima trazit,ne usudjujem se zamjenske uzimati.

Jesi li ti provjeravao koliko se krecu?? Kod mene je octavia, pa pretpostavljam da su slicne cijene.
 
Član
Sumnjam da je materijal kvalitrtan kao kod originalne. Meni je do danas milion puta znao udariti kamencic i nikad nista nije bilo, cak ni tackica ne ostane.

Ovo danas bio bas kamencina sigurno 3-4 cm promjera, i ode...
 

Prilozi

  • WP_20150903_16_00_24_Pro.jpg
    WP_20150903_16_00_24_Pro.jpg
    372,2 KB · Pregleda: 35
Blago tebi pa si uspio popraviti, ja se danas vracam s mora kad iz suprotne trake kamencina i 2 kruga ko od case ostadose.
Sad mi valja po otpadima trazit,ne usudjujem se zamjenske uzimati.

Jesi li ti provjeravao koliko se krecu?? Kod mene je octavia, pa pretpostavljam da su slicne cijene.

Eis jbga zao mi je jer znam kako ti je.........bez ikakve potrebe ti napravi posla ni kriv ni duzan......i to te dobro ošino kamen čim je toliko razbio

I meni je sekunda falila da mjenjam šajbu.....ali eto ipak sam uspio ovako proći. Mada sam nako nešto ispitivao i kontao, vjeruj mi da ti je možda sigurnije uzeti zamjensku novu, jer znaš što: prvo jednom skidana šajba nema teorije da je toliko dobro očisti pogotovo na mjestima gdje se lijepi i eto ti jedne nesigurnosti.....niko ti na to ne daje garanciju...nedo bog da ti se šta odlijepi pri velikoj brzini..
Ovde gdje sam ja ovo radio ti daju 10 godina garancije na svoj rad i šajbu.....vjeruj mi i ja sam bio sketičan ali ovo ti je bolji potez...ljudi ti bez problema i stiker stari skinu
Uslikaj tu svoju šajbu nek imaš slike, danas sutra budeš prodavao auto i možeš čovjeku pokazati razlog što si mjenjao šajbu....................
 
Član
Ma i mislio sam otici u Novus pa cu vidjeti koliko ce izaci. A za stiker nije problem, za 5 dana mi je registracija. Sastalo se :D
 
Top