Golf 5 siber

Golf 5 siber

Zdravo,da li neko ima 'siber kadu' od golfa 5 tj. vodilice,plastiku. Ulazi mi voda u auto,ne moze da se slije. Ili ako neko zna da ima negdje na otpadu. Unaprijed hvala,pozdrav.
 
Član
Provjeri u ovlastenom, dosta stvari zna bit relativno povoljno a time bi vjerovatno trajno rijesio problem, pitanje je kakva je i na otpadu...to sve u slucaju da prodaju odvojeno to sto tebi treba
 
Član
zašto ti treba novi taj dio?
vjerojatno se samo začepio, dali ti se vlaga stvara po krovu ili pod nogama
 
Provjeri u ovlastenom, dosta stvari zna bit relativno povoljno a time bi vjerovatno trajno rijesio problem, pitanje je kakva je i na otpadu...to sve u slucaju da prodaju odvojeno to sto tebi treba
Zvao sam sve otpade sa pika i slao poruke ali nista. Jedan mi prodaje komplet siber,ali sta cu onda sa njim,treba mi samo ta plastika. Ne mogu nigdje na internetu,da nađem sliku i postavim. Na kraju preostaje samo ovlasteni,izgleda.
 
zašto ti treba novi taj dio?
vjerojatno se samo začepio, dali ti se vlaga stvara po krovu ili pod nogama
Bili su se malo zacepili odvodi i jucer majstor procepio sa kompresorom i zicom. Budu mi zadnja sjedista mokra i malo tapacirnuzi od vrata. Gledali gdje bi mogla voda da uđe i on vidi da mi fali ta 'plastika kada slivnik' nekad je neko izvadio valjda kad je auto radio. I voda da umjesto ide naprijed slivnicima ona ide nazad preko krova i sliva se po zadnjim kaisima i sjedistima
 
Član
nemoguće da taj dio fali, inače kod petice ima problem sa onim prelazima sa te "kadice" kako kažeš na crijeva. Ti prelazi se stvrdnu i tu pušta ili eventualno se odvoji probaj prvo provjerit gdje pušta.
Inače voda nemora odlazit naprijed odvodi idu na sva 4 kuta zavisi kako je auto nagnuto naravno ako je jedan začepljen onda prelazi na drugi ili se preliva
evo ti jedna primjer kako provjerit
 
Drug,ja izgleda nemam nikako te kadice,kad otvorim siber nema nigdje one plastike sto treba biti pozada gdje se uvlaci siber. Pregledao sam ovaj video,pa cu reci majstoru,a vidjet cu da sutra uslikam siber i da vidis gdje mi ulazi voda. Mislio raditi dubinsko ali mi se ne isplati,kad stalno voda ulazi
 
Član
Pa uslikaj dio, posalji mail Ovlastenom i neka ti jave koliko kosta. nije sigurno neka ogromna svota.
Jbt rijesi to, sta treba budj i hrdja da ti se navuce jos elektronike na sve strane
 
Član
klizači po kojima radi šiber i kanali za odvod vode su jedan dio, tako da je nemoguće da imaš original šiber a nemaš kanale za odvod vode. Jedina mogućnost jest da je neki ugradbeni šiber ili da je golf bio udaren pa da je slomljena
 
klizači po kojima radi šiber i kanali za odvod vode su jedan dio, tako da je nemoguće da imaš original šiber a nemaš kanale za odvod vode. Jedina mogućnost jest da je neki ugradbeni šiber ili da je golf bio udaren pa da je slomljena
Bio sam kod drugog majstora,u srijedu ce skinuti nebo i tapacirunge i polijevati vodoom auto da vidi je i kako ulazi.
 
Top