Golf 5 problem sa antifrizom

Golf 5 problem sa antifrizom

Član
pozdrav raja
Imam golf 5 1.9 tdi 77kw bls 2006 god 270 000 km naime imam problem da mi se pojavljuju mjehurići u ekspanzionoj posudi kada je zagrijan auto normalno ide ne pregrijava se nema dima na auspuhu nema pritiska u crijevima.
 
Član
To mi zvuci kao da nije ozracen ili da cep zajebava

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk





mijenjao čep idalje problem tu ozračio isto kada je auto zagrijano pojavljuju se mjehurići desno u posudi bio sam i kod 3 različita mehaničara svi mi kažu da ne brinem i ne isplati se otvarat motor radi toga svi su sumnjali na dihtung glave.
 
Član
Problem je sto je ta generacija imala problem s glavom, prati tjedan dana situaciju tj temp i kolicinu vode kad je mitor vruc i hladan

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Član
pratio sve nivo počeo da opada po malo nisam otvarao čep da vidim dokle ide i smirilo se odprilike na pola između min i max međutim kad sam otvori na hladnom autu malo se kao podigo nivo al nije do max nakon voženje kad sam opet otvorio vratilo se na normalu dom max i da napomenem bio sam kod još par majstora jedan mi kaže da je najvjerovatnije dihtung glave na nekom mjestu malo popustio da je glupost zbog toga otvarat motor dok drugi kaže da je moguće da je tremostat loš pa on pravi problem.[/QUOTE]
 
Top