golf 5 nebo

golf 5 nebo

Član
Pozdrav vozaci :D Kako je najlakse skinuti nebo sa golfa 5 mislim ne trebam citavo nebo da skinem nego kod gepeka jer moram antenu za zamjeni sjebala se kako izgleda i rns 510 nikako da nadje satelit kad ukljucim navigaciju! :( Ili ako ima u Sarajevu da to neko radi i prodaje antene (ajkula antena) je trenutno ugradjena nek mi javi gdje ima da se uradi... hvala i sorry ako sam otvorio u pogresnom podforumu
 
Član
Otkaci ga samo nazad na zadnjem stubu bocne tapacirunge i trebao bi sam malo da zjevne. Probaj tako da skines antenu, a ako ne ide, onda i sa B stubova skini plastike i nebo ce spasti i bice ti puno lakse. Kad budes vracao antenu koju god, obavezno vidi kakva je guma sto lijeze na krov da ne krene da kaplje u autu.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Otkaci ga samo nazad na zadnjem stubu bocne tapacirunge i trebao bi sam malo da zjevne. Probaj tako da skines antenu, a ako ne ide, onda i sa B stubova skini plastike i nebo ce spasti i bice ti puno lakse. Kad budes vracao antenu koju god, obavezno vidi kakva je guma sto lijeze na krov da ne krene da kaplje u autu.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka
upravo to ne moram skidati citav tapacirung samo zadnji dio gdje antena :D ali ipak bih volio da ima neki dobar majstor da to odradi
 
Poslednja izmena:
Top