Golf 5 Naslon za ruku

Golf 5 Naslon za ruku

KUPUJEM orginalan naslon za ruku prednji za Golf-a 5. Bitno je samo da platno nije poderano ili prljavo. Prednost prodavacima sa Tuzlanskog kantona.

Kao na slici.

rw4bxz.jpg
 
Član
Ja nisam nikad vidio da u prodavnicama ima ovako nest org, jedino univerzal. Pogledaj u ovlastenom.
Je li ti prije bilo grijanje na naslonjacu?
 
Član
ma kakve prodavnice, a pretpostavljam i da je u ovlastenom preskupo, tako da ti preostaje ili pik ili po otpadu traziti. ja sam gledao na piku, prije nekih mjesec dana, bilo je par komada oko 150 cijena bila...
 
Član
može se naći za 150 al teško i dugo da tražiš cijena je obično 200- 250km polovan na otpadu, dosta petica nema pa dosta ljudi i traži , novo je preko 500km(nesjećam se sad tačno) zbog toga je i skup kao polovan....

Dosta ljudi nezaju skinuti pa razvale kasnije kad postaviše nevalja, takođe ovaj dio gdje dođe ruka se podiže po visini i po dužini on mora da radi a može kupit sjeban pa nema nek fajde od naslonača...

Takođe imaš i u bojama pa et gledaj da uskladiš sa bojom u autu...

Ovaj orginalni je tako dobar da može sjesti na njega...

Vidjećeš kad kupiš da imaju neke cijevi u naslonjaču za klimu, pa ako hoće i to da ti radi trebaju ti još 2 cijevi (pisao sam na forumu), postavljaju se u most od klime pored mjenjača do naslona.
 
Član
gledao sam bas sinoc na piku i nema ih, a prije mjesec-dva bilo je par, znam da se prodavao jedan za 150, jer sam ja gledao ako bi uzeo auto bez njega, koliko bi platio da ga naknadno ubacim. a mislim i da je bolje skupiti i 2 stoje pa kupiti kako treba, nego kupiti ono sranje univerzalno za 50 pa nakon par mjeseci baciti ;)
 
Član
Nov ti dodje ni manje ni vise nego 700 KM !:D

Polovni se krecu od 150 u strasno losem stanju pa do 250-300 KM. Ako zelis da ti i klima nazad puse trebaju ti dvije cijevi koje ugradjujes ispod i one kostaju 74 marke u ovlastenom servisu...
 
Klimu nisam ni mislio spajati, samo mi treba drzac za ruku. Ne mora se ni pomjerati. Samo da nije poderano ono gore platno. Na piku sam gledao par od 200 KM, nisu losi medjutim za te pare mora se bolji naci. A ovlasteni servis Nipex u Tuzli nisam ni zvao, jer je cijena vjerovatno paprena. Univerzalan necu jer se nece dobro uklopiti i vjerovatno treba busiti neke nove rupe.

Neko na forumu je prije par mjeseci prodao jedan takav naslon. Zao mi je sto nisam prije vidio oglas. Uglavnom ako neko prodaje ili zna nekog da prodaje neka se javi. I da kazem da je plafon 250 KM plus ako moradnem da platim eventualnu dostavu. Cijevi dodatne za grijanje me ne interesuju.
 
Član
Imao sam ja dva i prodao ..Dobit cu mozda tamo do kraja decembra mozda..Pa ako ne nadjes javi se..
 
Top