Golf 5 mf volan, gti dsg rucka i cager

Golf 5 mf volan, gti dsg rucka i cager

Pozdrav svima. Imam par pitanja :). Naime trenutno imam golf 5 1.9 tdi dsg. Nasao sam skroz jeftino volan od gti-a, gti dsg rucku, i cager mogu isto uzet pre jeftino. Pa jeli to sad problem da ja ubacim u svoga golfa i da sve radi kako treba. Hoce li raditi f1 saltanje??. Modul volana mislim da ima uzet isto u covijeka od kojeg sam uzeo i volan. Uz volan jeli modul sve sto trebam?. I jel se dsg rucka samo promine ili ima nekog veceg posla oko toga?. Za cager predpostavljam da ne moze ici u moga golfa, a jeli mogu nesto iskoristit od njega, tipa da izvadim kazaljke i stavim u svoj cager.
Unaprijed hvala na odgovoru. Ispricavam se ako sam pogrjesio nesto oko teme, ispravite me ako jesam. Novi sam ovde :)
 
Član
sto se tice volana moras modul zamjeiti i kad modul zamjenis onda preko vcds moras uraditi adaptaciju jer nece ti raditi odmah servo dok to ne uradis,bar je meni tako bilo i par osoba sto su mijenjali a za f1 isto moras iskodirati da bi radilo,naravno gledaj da modul to sve podrzava
 
Ahaa, e hvala ti to me zanimalo. Znaci uz volan trebam samo jos modul. Volan i modul cu uzet iz razbijena golf 5 gti, tako da modul bi trebao bit oke.
Super to je to onda, uzet cu taj volan i modul.
Hvala na odgovoru :)
 
Član
1K0-953-549-G
1K0-953-549-AG
1K0-953-549-AJ
1K0-953-549-AK
1K0-953-549-AL
1K0-953-549-AQ
1K0-953-549-AS
1K0-953-549-BD
1K0-953-549-BG
1K0-953-549-BK
1K0-953-549-BP
1K0-953-549-BS
1K0-953-549-CH
ovo su moduli gdje radi mfsw gledaj ako mozes da nabavis ove zadnje brojeve,oni podrzavaju od golf 6 volan,ugl sve se moze uraditi hehe
 
A evo vidit cu za ovaj kakav bude. Jer izletilo mi povoljno 50 eura za volan i modul iz gti-a, dzaba :)
 

Prilozi

  • IMG_1813.JPG
    IMG_1813.JPG
    105,5 KB · Pregleda: 44
Član
nije skupo za taj volan,ako necs ti kupiti daj posalji meni za te pare :D :D :D to mozes i sam zamjeniti skines volan i lagano sve
 
Uzet cu ja ovo sigurno. Jos dode i airbag uz njega samo nije na sliki. Uzet cu jos nekih stvarcica :
Gti dsg ruckicu
Zadnje stope
F1 aluminijske nastavke
Cager
Orginal tvornicki gti radio s velikim ekranom i navigacijom itd. Sve to cu uzet za cca nekih 150e maximalno. Pokupovat cu sve sto valja, kad je ovako jedtino :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
brate gdje ima to tako jeftino da ja odmah dodjem hehehe,ako dodje jos airbag to je bas jeftino,posrecilo ti se bas bas :) jel radio rcd 510 ili rns 510 ili pak neki treci :) et samo sto ces to morati da kodiras preko vcds sto se tice mfsw imas li mdf full?
 
Izletilo mi na jednom mjestu, razbijen golf 5 sa jako dobrih dijelova. Covijek u dugovima i daje sve ovako jeftino. Ogulit cu ja toga gti-a do kosti, uzet cu sve sto valja hehe :). Stvarno ne znam samo mi je rekao da je tvornicki radio s velikim ekranom i navigacijom. A nemam mdf full. Samo nez sta cu s ovim cagerom od gti-a? Jel mogu sta s njim kako to ide??
 
Član
pa taj gti bi trebao imati taj full pa probaj kupit od njega da ti bude sve full,mada onda moras otici kod nekoga da ti tablu kodira preebaci immo i tak te zezancije
 
Mislim da nema, mogu provjerit. Ja sam uzeo
Gti volan, modul volana, zadnje stope, gti dsg ruckicu, maglenke,rucnu kocnicu, cager, nekih plastika unutra, ruckice od zmigavaca. Sve to za 100 eura hehe :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Brate ti si extra prosao.ima li jos gti.volana ili sta od gti mozda neke branike ????

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Top