Golf 5, lupkanje u prednjem desnom tocku

Golf 5, lupkanje u prednjem desnom tocku

Eh ovako. Unaprijed hvala na odg.. Golf 5 je u pitanju, 1.9 77kw. Prije par dana osjetim lupkanje u prednjem desnom tocku, prilikom kretanja, ustvari par sekundi nakon sto krenem i osjeti se kad u krivini motam lijevo, u sporoj brzini. Cim malo brzinu nabije ne osjeti se nista, ni na neravninama, rupicama.. Digao ga majstor na dizalicu, i po njemu nema lufta nigdje, sve je uredu. Kaze malo seleni zvacu, i naprskao ih je nekim sredstvom i nije siguran da li je do toga. Kao da ima nekih 100 stvari sta bi moglo biti, da ne mijenja selene jer nije siguran da li je do toga. Njegova preporuka da odem na tehnicki i da ljudi provjere. E sad da li neko ima neki drugi savjet, sta mi je ciniti..
 
Član
Neka oslušne malo kinetički ležaj, meni je to bilo sa starim Audijem (koji je ispod metala zapravo Golf 5).
 
moguce da je kineticki
moze biti selen, ne vrijedi nista prskati nego se lako provjeri ima li lufta sa nekom cijevi ili montiracem,
krajnica
kugla
guma solje
sve se lako provjeri
 
Ma vjerovatno me samo skinuo brzo s one stvari, u frci bio, guzva... Jel mi moze neko preporuciti nekog normalnog mehanicara u Sarajevu? Da zna posao
 
Top