Golf 5 Kupovina

Golf 5 Kupovina

Član
Oprostite ako sam pogrijesio sa temom na ovom forumu... ali svakako mi treba savjet nasao na pa olx-u golfa 5 2.0tdi 4motion 2004g presao 180000 i pise da je 175ks... sad sam istrazivao po internetu i nigdje ne mogu da nadjem da postoji takav motor kod golfa... Unutrasnjost golfa je uradjena ubacen climatornic od 6-ice... Ako moze savjet jel to neka muljaza ili je auto chipirano sa 140ks na 175ks... lp
 
Član
Druze na trecoj slici gdje pise 4 motion, ispod imas naljepnicu as ciptubing
znaci da je cipovan
 
Član
Druze na trecoj slici gdje pise 4 motion, ispod imas naljepnicu as ciptubing
znaci da je cipovan
znao sam da mi je poznat logo ali nisam mogao da se sjetim od cega je... znaci ovo je obicni 2.0tdi 4motion 140ks + cip :) Jel ima neko iskustva s ovim modelom auta? kakvo je odrzavanje i sl... hvala na pomoci
 
Član
U istoj sam dilemi samo ja sam zagrijan za seat leona ali me bas strah ovih 2.0 a ako je suditi po dosadasnjim postovima i iskustvima, bolji izbor bi bio 1.9 tdi ali su bas tanki sa opremom
 
Član
U istoj sam dilemi samo ja sam zagrijan za seat leona ali me bas strah ovih 2.0 a ako je suditi po dosadasnjim postovima i iskustvima, bolji izbor bi bio 1.9 tdi ali su bas tanki sa opremom
eh pa to je zbog opreme... :D do sada koliko sam procitao za 2.0 motore glavni problem su dizne ako su simensove...
 
Član
E nezzz. i ja sam u velikoj dilemi sta i kako
ima tu jos i zamajac i dizne i pumpe i svasta nesto
 
Član
Ti uzmi u sto boljem stanju auto i odrzavaj redovno a dizne,zamjaci i turbine mogu isto otici i na 2.0 i 1.9 treba auto cuvati koliko se moze a i malo srece imati,znaci ako vam se svidja 2.0 uzmite ga
 
Ja ovako sto cujem od svercera da bjeze od tog 2.0 da im je los a svi hvale 1.9. Ako je to isti motor kao audi a3 nesto govore da im glava puca , pa zamajac , pa naki 100 vragova :D
 
Ja ovako sto cujem od svercera da bjeze od tog 2.0 da im je los a svi hvale 1.9. Ako je to isti motor kao audi a3 nesto govore da im glava puca , pa zamajac , pa naki 100 vragova :D
Kod 2.o glava je pucala na prvim modelima jer je zid koji razdjeljuje kanale vode i ulja bio tanak, tako da je to prepravljeno na novijim modelima, što se tiče pucanja glave, to može odbaciti kaó manu :D:D
 
Član
2.0 TDI ne bih nikada , jos 4motion taj sto si naveo , trosi kao benzin a gdje odrzavanje skuplje ,
1.9TDI ima isto manu sa zamajcem , ali nema sam bregastim kao ovi 2.0 i dizne su bolje ,
Ja bih gledao 1.9 TDI 66kw ali ih je najmanje i losa oprema ako bude :banghead:
 
Top