Golf 5 GTI

Golf 5 GTI

Član
presao je oko 105xxx i tako je dobro ocuvan da se ne bi reklo ni toliko da je presao
sto se tice tuninga jos samo stope od gti ed30, one zatamnjene i to je to po meni,
felge su od gti sestice, navigacija takodjer
necu dirati ni prednju ni zadnju karambolku jer ipak je to gti i ne treba nista drugo praviti od njega, a i ne bih htio pokvariti savrsen zvuk koji ima sa ovim auspuhom

hvala na lijepim komentarima

jos da kazem da je i malo nizi od standardnog, lezi na kw oprugama i nazad su distanceri 1 cm :icon_smile:
 
Član
Nasikira se ja drama jarane :icon_sad: vozilica ti je tip top....Nadam se abd do ljeta slicnoj vozilic,kako god neka je sa srecommm sve najjjj :cool::cool::cool::cool: ;););););)
 
Član
fina ticapeeee

pored štopa od ed30 imas i prednji lip koji je malo niži i agresivni bočno, zadnji spojler je drugaci isto, i pragovi i sve u boji vozila.

ps felge nisu od šestice
 
Član
aServis je napisao(la):
fina ticapeeee

pored štopa od ed30 imas i prednji lip koji je malo niži i agresivni bočno, zadnji spojler je drugaci isto, i pragovi i sve u boji vozila.

ps felge nisu od šestice

što se tiče prednjeg i zadnjeg spojlera to ne diram, jer je razlika jedva primjetna, meni je ovako super, a i ne bih farbao sve u boju auta, za moj ukus ova kombinacija crno-crveno je puno ljepša ;)

felge nisu "skinute" sa šestice ali su replika istih, sa crnim unutrašnjim dijelom i sjajnijim čelom ;) to je bit
 
Član
meni je sve ok, samo bi naprijed stavio masku bez znaka i zatamnio zadnja 3 stakla i tip top:cool:
 
BHT Ovisnik
fin je ovakav kakav jeste, boja koja mu dolici, najljepsa, nista vise ne treba:cool: od golfa jedino ove GTI-eve priznajem kao auta:D
samo cuvaj kozu, mazi je i pazi da se ne bora i odlican:cool:
 
Član
Getaca je vaka :cool::cool: de mi reci posto ja hocu da uzmem isto 5 GTI kakvo je auto, da li si zadovoljan , kolko trosi, i jel trosi vise sa chipom, sve u svemu jesi li zadovoljan :icon_biggrin: posto i ja ocu da uzmem pa nebi da se zalijece, pozzz
 
Član
Gti k'o gti nemoze da nevalja,jos samo da je DSG extra bi bilo, jos gewinde i BBS Le Mans i neće ga boljeg biti..;)
 
Član
eeMa je napisao(la):
Getaca je vaka :cool::cool: de mi reci posto ja hocu da uzmem isto 5 GTI kakvo je auto, da li si zadovoljan , kolko trosi, i jel trosi vise sa chipom, sve u svemu jesi li zadovoljan :icon_biggrin: posto i ja ocu da uzmem pa nebi da se zalijece, pozzz

ma gti je odlican auto, trosi oko 12 litara gradske i oko 8 otvorene, sa cipom i bez svejedno, cipovan pri laganijoj voznji manje trosi, ali sve mu halalis kad ga pritisnes :icon_smile:
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
eeMa je napisao(la):
Getaca je vaka :cool::cool: de mi reci posto ja hocu da uzmem isto 5 GTI kakvo je auto, da li si zadovoljan , kolko trosi, i jel trosi vise sa chipom, sve u svemu jesi li zadovoljan :icon_biggrin: posto i ja ocu da uzmem pa nebi da se zalijece, pozzz

ma gti je odlican auto, trosi oko 12 litara gradske i oko 8 otvorene, sa cipom i bez svejedno, cipovan pri laganijoj voznji manje trosi, ali sve mu halalis kad ga pritisnes :icon_smile:
E to druse nisam vjerovo da sa cipom trosi manje pri normalnoj voznji pa sam te bas zato pitao, bas ti hvala, i sretno sa getacom sto vise predjenih kilometara zelim ;)
 
Legend
Strasan auto !
nek je sa srecom drug
drago mi je da si se ponovio :)
pozzzz ;);)

btw kome je otisao audi ?
 
Top